Od wczoraj znowu jest głośno o Przyjaciołach! Dowiedzieliśmy się, że powstanie nowy odcinek kultowego sit-comu, który ma być pewnego rodzaju wprowadzeniem do serialu. Chęć udziału w projekcie zadeklarowała cała – oryginalna obsada, czyli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, a także twórcy telewizyjnego hitu - David Crane i Marta Kauffman. Ale to nie koniec nowości. Na jaw wypłynęły bowiem interesujące fakty dotyczące odtwórców ról Monici Geller i Chandlera Binga.

Matthew Perry, czyli Chandler z serialu Przyjaciele podkochiwał się w koleżance z planu - Courteney Cox!

Okazuje się, że Matthew Perry darzył wyjątkowym uczuciem inną gwiazdę Przyjaciół, a mianowicie Courteney Cox. Jak podaje Us Weekly, odtwórca roli Chandlera podkochiwał się w koleżance z planu „od zawsze”. Przypomnijmy, że kultowy serial emitowano w latach 1994-2004. To znaczy, że Matthew Perry i Courteney Cox (a także pozostali członkowie obsady - Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer) spędzili razem całą dekadę!

Źródło amerykańskiego portalu dodało, że Matthew Perry nie radził sobie z własnymi uczuciami. Nie potrafił się „odkochać”. Co więcej, Courteney Cox i Matthew Perry grali w Przyjaciołach zakochaną parę. Natomiast w siódmym sezonie serialu ich bohaterowie - Monica i Chandler wzięli ślub! W związku z tym cała sprawa wydaje się jeszcze bardziej skomplikowana.

Jennifer Aniston zdradziła na Instagramie, jak potoczyły się losy Rachel i Rossa z serialu „Przyjaciele” >>>

Bardzo możliwe, że Courteney Cox nie wiedziała nawet o uczuciach, którymi darzył ją Matthew Perry. Aktorzy (prawdopodobnie) nigdy nie umówili się na randkę. W 1999 roku Courteney Cox wyszła bowiem za mąż za innego aktora - Davida Arquette’a. Możecie go kojarzyć z kilku odcinków Przyjaciół, ale też z takich filmów, jak Krzyk czy Ten pierwszy raz. Courteney Cox i David Arquette rozstali się „dopiero” w 2013 roku, czyli dziewięć lat po emisji ostatniego odcinka serialu o grupie znajomych z Manhattanu. Z kolei Matthew Perry nie mógł narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet. Umawiał się z wieloma gwiazdami. Spotykał się między innymi z Julią Roberts – pamiętacie gościnny występ aktorki w Przyjaciołach?