Jeśli zastanawialiście się, jak zaskoczyć swojego partnera albo przymierzacie się do wyznania i chcieliście to zrobić w nietuzinkowy sposób, musimy was zmartwić: najlepszego jak dotąd pomysłu raczej nie przebijecie! Mąż Sereny Williams, czyli Alexis Ohanian postawił poprzeczkę naprawdę wysoko.

ZOBACZ TEŻ: Serena Williams pokazała światu swoje pierwsze dziecko

Tenisistka, która została mamą 5 miesięcy temu, odebrała od męża szczególną wiadomość, a pretekstem do poczynionego w niecodzienny sposób wyznania był jej powrót do obowiązków zawodowych. Ale do rzeczy - podziękowanie i wyznanie, że Williams jest najlepszą mamą na świecie na pewno nie przejdzie niezauważone, bo Alexis umieścił je na billboardach wzdłuż głównej drogi prowadzącej do Palm Springs! Trzy kolejne ozdobione są zdjęciem ich maleństwa i samej Sereny trzymającej je w objęciach i głoszą: Greatest Momma Of All Times Serena Williams G.M.O.A.T. Podpisano - Alexis Jr +Sr.

Zdaje się, że Ohanian jest nie mniej podekscytowany swym gestem, niż sama adresatka. Jak wyznaje, pomysł i realizacja są w 100% autorskie z małym, acz znaczącym wkładem maleństwa. I choć ten nośnik dotychczas kojarzył się raczej mrocznie, bo z produkcją Trzy bilbordy za Ebbing, Missouri, okazał się równie skuteczny, a sam gest - zasługujący na wielkie brawa. W ciągu zaledwie jednego dnia cała akcja zebrała uznanie prawie 60 tysięcy followersów na Instagramie, a w komentarzach do zamarzenia o podobnym wyróżnieniu przyznały się prawie trzy tysiące. I trudno się dziwić - mimo rozmachu nie ma w nim niesmacznej ostentacji. Wręcz przeciwnie! Trudno pomyśleć o bardziej uroczym sposobie na okazanie czułości i uznania ukochanej osobie. Zazdrościmy!

ZOBACZ TEŻ: Serena Williams jako sportowiec i mama z mocnym przekazem do młodych dziewczyn