Sad Meal w McDonalds, czyli współpraca restauracji z Tommym Cashem

„McDonald’s powiedział, że jeżeli pod tym postem będzie przynajmniej 15000 komentarzy, to dołożą do swojej oferty Sad Meal” – na swoim instagramowym profilu napisał Tommy Cash. I dodał: „Pokażmy im”. Na reakcje nie musiał czekać długo. Post polubiło 269 tysięcy osób, a komentarzy pod nim jest już ponad 31 tysięcy, czyli dwa razy więcej niż być powinno, by posiłek wszedł do sprzedaży. Co oznacza, że zgodnie z obietnicą McDonald's, Sad Meal (czyli z ang. – „Smutny Posiłek”) wkrótce trafi do menu. Najwyższa pora, bo...

Współpraca restauracji McDonalds i ekscentrycznego rapera to odpowiedź na pytanie regularnie zadawane w sieci przez przedstawicieli generazji Z (i nie tylko):

„Dlaczego mam zamawiać Happy Meala, skoro nie jestem szczęśliwy”?

I niewątpliwie coś w tym jest. Wy też od klasycznego dziecięcego zestawu wolelibyście zjeść coś – hm... – bardziej realistycznego? Szanse są spore. Tym bardziej, że wiadomo już mniej więcej, jak miałby wyglądać zestaw Sad Meal i z czego się składać. Tommy Cash na Instagramie pokazał bowiem wizualizacje posiłku. Nazwa zobowiązuje. Trudno o bardziej mroczne danie! 

Sad Meal w McDonald's: Co wejdzie w skład zestawu?

Optymistyczna wiadomość jest taka, że Sad Meal wygląda na sporo większy niż pierwowzór, choć trudno nam się dopatrzyć w nim tradycyjnego hamburgera. No cóż, nie miało być przecież wesoło. Internauci śmieją się, że zestaw wygląda jak tradycyjny posiłek w Północnej Europie ( a więc najbardziej depresyjnej części kontynentu). Znajdziemy w nim bowiem burgera z rybą, dwoma rodzajami pieczywa – bułką i ciemnym chlebem oraz pleśniowym serem. Do tego – ogórki kiszone zamiast frytek, zagadkowo wyglądający napój (za to z bitą śmietaną) i... czystą wodę lub wódkę. Trudno ocenić po zdjęciu, ale internauci proszą o to drugie. Wszystko to – w mrocznych, czarnych opakowaniach z białym „M.”  – z kropką nienawiści na końcu – i smutną buzią. A także nożem dodawanym do zestawu. Skusilibyście się? To już tylko kwestia czasu. Tommy Cash zapewnił, że Sad Meal ma pojawić się w McDonald's jesienią przyszłego roku.