14 letnia Maddie Ziegler zadebiutowała w reality show "Dance Moms", po którym otrzymała angaż w klipach australijskiej piosenkarki SIA. Wystąpiła w klipach do singli "Chandelier", "Elastic Heart" i "Big Girls Cry". To już czwarty występ młodej tancerki w teledysku artystki.

Nic dziwnego, ponieważ teledyski z udziałem młodziutkiej Maddie Ziegler cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W sumie trzy teledyski wyświetlono już prawie 2 miliardy razy na platformie YouTube. Jej kariera od pewnego czasu nabiera tempa. Poza występem u boku SIA wzięła udział w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych, a amerykański magazyn "TIME" umieścił ją na liście "30 najbardziej wpływowych nastolatków w 2015 roku".

Właśnie pojawiła się w najnowszym teledysku SIA promującym płytę zatytułowaną "This Is Acting". Piosenka "Cheap Thrills" to drugi po "Alive" singiel promujący to wydawnictwo. Piosenka jest bardzo popularna w naszym kraju i osiągnęła status złota. Obraz został wyreżyserowany przez Daniela Askilla, Ryana Heffingtona i samą artystkę.