Jennifer Lopez i Ben Affleck tworzyli jedną z najpopularniejszych par show-biznesu w latach 2000, jednak wówczas ich miłość nie przetrwała i zakochani rozstali się na 20 lat. To właśnie w zeszłym roku w mediach pojawiły się informacje, że ta dwójka wróciła do siebie po dwóch dekadach oraz nieudanych małżeństwach z innymi osobami. Plotki okazały się być prawdziwe i w czasie tegorocznych wakacji Ben i Jen pobrali się w posiadłości Afflecka, gdzie ten po raz pierwszy oświadczył się wokalistce na początku lat 2000. Bajkowy ślub był przez wiele tygodni tematem numer jeden, jednak jak uważają zagraniczne media, huczna impreza nie wystarczyła, by para „żyła długo i szczęśliwie”. 

Jennifer Lopez i Ben Affleck przeżywają kryzys w związku?

Według tabloidów małżeństwo Jennifer Lopez i Bena Afflecka nie jest wcale takie udane, jak mogłoby się wydawać. Media donosiły, że problemem w związku okazuje się być kariera muzyczna wokalistki oraz czas, jaki poświęca pracy. Affleck podobno ma już dość pracoholizmu artystki, która nie zwalnia tempa i ciągle realizuje kolejne projekty. Oliwy do ognia miał dolewać również nikotynowy nałóg aktora, który nie podoba się jego żonie. Serwis „Radar Online” podawał, że gwiazdy zaczęły już nawet rozważać rozwód. Wszelkie plotki o rychłym rozstaniu miało zwiastować zdjęcie Afflecka, na którym nie ma na sobie obrączki. 

W odpowiedzi na doniesienia mediów Jennifer opublikowała na swoim profilu na Instagramie wymowne nagranie, na którym widać, że para ma się doskonale. Zakochani wtuleni w siebie wyglądają na naprawdę szczęśliwych.

Zrobiłam to. Znalazłam osobę, która sprawia, że jestem bardziej szczęśliwa niż kiedykolwiek wcześniej – mówi podstawiony pod filmik dźwięk audio.