Megan Fox w spodniach polskiej marki The Mannei!

Sara Boruc idzie jak burza! Choć jej marka The Mannei oficjalną premierę miała zaledwie kilka miesięcy temu, bo sklep internetowy ruszył w styczniu 2021 roku, znów jest o niej głośno. A to dlatego, że na projekt z polską metką po raz kolejny postawiła zagraniczna gwiazda – Megan Fox. Aktorka na randkę ze swoim nowym chłopakiem, którym jest muzyk Machine Gun Kelly, założyła czarne skórzane spodnie z kolekcji The Mannei na nadchodzącą jesień. Chodzi o model Melrose ze skóry, którego znakiem charakterystycznym jest luźny krój i wysoki stan. 

Megan Fox do skórzanych spodni od Sary Boruc założyła czarny dzianinowy top marki Guizzo, wiązany tak, by eksponować ciało, czarne szpilki w szpic od Jimmy'ego Choo oraz półokrągłą torebkę na złotym łańcuchu marki Roberto Cavalli. Zdjęciami gwiazdy w stroju przed kilkunastoma godzinami pochwaliła się jej stylistka Maeve Reilly, która udostępniła je na swoim instagramowym profilu @stylememaeve. Dodając pod nimi hasztah #ProudSylist, czyli #DumnaStylistka. „Zbyt cool!” – odpowiedziała jej w komentarzu Sara Boruc, nie kryjąc radości. 

Co ciekawe, Maeve Reilly niewiele wcześniej w projekt polskiej marki – tym razem Magdy Butrym – ubrała też inną gwiazdę – Hailey Bieber. Konkretnie w piaskową marynarkę w drobną kratkę, na bazie której Hailey Bieber stworzyła jedną z 3 swoich wiosnennych stylizacji, które są banalnie proste do odtworzenia. Wcześniej Hailey ubrała zresztą także w kożuch The Mannei. Po Kendall Jenner, Elsie Hosk i Irinie Shayk to kolejne światowej sławy gwiazdy, które dołączyły do fanek The Mannei. Co zresztą nas bardzo cieszy. Duma!