Meghan Markle w ciąży!

Ciąża Meghan Markle to temat, który żył własnym życiem właściwie of momentu, gdy dzisiejsza księżna Sussex powiedziała księciu Harry’emu tak przed 5 miesiącami. Nic dziwnego – sama zainteresowana po trosze podsycała ten wątek nie raz przyznając, że marzy się jej duża rodzina, a oczami wyobraźni widzi siebie jako mamę.

Wiemy, w którym miesiącu ciąży jest Meghan Markle!

Nad ranem zdjęcia z wizyty w Australii, gdzie książęca para właśnie zawitała i gdzie czeka ją 10-dniowy tour, rozbudziły wyobraźnię miłośników rodziny królewskiej do tego stopnia, że w zagranicznych serwisach po raz kolejny zaroiło się od plotek. Na hasło Meghan Markle w ciąży wyskakiwały tysiące wyszukań i dziś wiadomo, że ta liczba będzie gwałtownie wzrastać. Dlaczego? Na oficjalnym zdjęciach z wizyty księżna przysłania brzuch teczką z dokumentami tak, jakby starała się ukryć zaokrąglenie. Historia zna wiele takich przypadków (choć najczęściej używano do tego kopertówki), które każdorazowo wskazywały na ciążę i jak się okazuje, tak jest też i tym razem!

Meghan Markle jest w ciąży?! Ta sukienka mówi wszystko (i to nie tylko o stanie księżnej)!

Pałac Kensington właśnie opublikował post z informacją, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się swojego pierwszego dziecka! Wiadomo, że maleństwo przyjdzie na świat wiosną 2019 roku. Jeśli Meghan i Harry zdecydowali się przekazać dobrą nowinę tak ma to miejsce zwyczajowo, znaczyłoby to, że Meghan jest w 12 tygodniu ciąży (czyli w trzecim miesiącu). Idąc tym tropem można się spodziewać, że kolejne royal baby pojawi się na świecie w kwietniu 2019.  Płeć dziecka prawdopodobnie, tak jak sami rodzice, poznany dopiero po narodzinach.

Para królewska jest niezwykle wdzięczna za wsparcie, jakie otrzymała ze wszystkich stron świata od momentu ślubu i z przyjemnością dzieli te fantastyczne wieści”. – napisano na oficjalnym profilu.

Jeśli wierzyć zagranicznej prasie, ciążą Meghan Markle była najchętniej poruszanym tematem rozmów także podczas ślubu księżniczki Eugenii. Mimo iż Eugenia wyglądała obłędnie i była bohaterką tego dnia, to Meghan nie schodziła z ust wszystkich. Dziś chyba nikt nie ma wątpliwości, że ciąża Meghan Markle, kondycja przyszłej mamy i wszystko, co się wokół niej i księcia Harry’ego dzieje, będą najbardziej wyczekiwanymi informacjami i skradną wszystkie nagłówki do wiosny. Meghan, Harry – gratulacje!

Meghan Markle jest w ciąży. Podczas wizyty w Australii księżna zakrywała brzuszek

Zobacz także: