Kilka dni temu Meghan Markle i książę Harry pojawili się na gali WellChild Awards. Uwagę fotoreporterów, a także fanów rodziny królewskiej zwróciła stylizacja księżnej Sussex. Dlaczego? Okazuje się, że Meghan Markle wybrała sukienkę w odcieniu butelkowej zieleni od P.A.R.O.S.H, w której wystąpiła publicznie już wcześniej. Dwa lata temu (obecna) członkini royal family założyła ją na konferencję prasową, podczas której dowiedzieliśmy się o zaręczynach księcia Harry’ego z amerykańską aktorką.

Meghan Markle pojawiła się drugi raz w tej samej sukience

Butelkowo-zielona sukienka P.A.R.O.S.H jest idealnie dopasowana. Wszystko wskazuje na to, że Meghan Markle wróciła do formy sprzed ciąży. Wygląda zjawiskowo! Przypomnijmy, że w maju tego roku księżna i książę Sussex zostali rodzicami po raz pierwszy. Ale zakładając drugi raz tę samą kreację, Meghan Markle chciała nam przekazać coś więcej. W ten sposób udowodniła, że troszczy się o środowisko i ważna jest dla niej ekologia. Członkinie rodziny królewskiej inspirują kobiety na całym świecie. Dotyczy to ich zachowania, jak również wyglądu. Czy Meghan Markle przekona swoje fanki do zrownoważonej mody? Jesteśmy przekonane, że tak. Co więcej, nie możemy doczekać się kolejnych - „modowych powtórek”.

Zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry’ego z gali wręczenia nagród WellChild Awards znajdziecie w naszej galerii (na górze strony). Kiedy księżna Sussex wyglądała lepiej - kilka dni temu czy w 2017 roku? Sami oceńcie!

Archie Harrison w pierwszej oficjalnej podróży! Zobaczcie zdjęcia syna Meghan Markle i księcia Harry’ego >>>