Na kolejne royal baby czeka nie tylko Rodzina Królewska i Brytyjczycy. To od października zeszłego roku jeden z najgorętszych tematów w show-biznesie! Kiedy okazało się, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się swojego pierwszego potomka, sieć zalała przeróżnych teorii - jakiej płci będzie dziecko, jakie imię dostanie i kiedy przyjdzie na świat. To ostatnie akurat dość łatwo było obliczyć od samego początku, gdyż z obwieszczaniem takich nowin czeka się bowiem do trzeciego miesiąca. Jeśli więc w październiku Meghan była w 12. tygodniu ciąży, to oznacza, że maleństwo przyjdzie na świat w kwietniu 2019 roku. 

Zobacz także: Wszystko, co wiemy o narodzinach pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego: Poród, tytuł książęcy, rodzice chrzestni i nie tylko!

 

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami! 

My również nie możemy doczekać się, kiedy pierwszy syn lub córka Meghan i Harry'ego przyjdzie na świat. A ponieważ jest już kwiecień, a w dodatku 1. dzień tego miesiąca, czyli Prima Aprilis, postanowiliśmy Was lekko wkręcić! Mamy nadzieję, że nam wybaczycie i przyznacie, że nasz żart brzmiał bardzo wiarygodnie ;) Tak czy inaczej, narodziny księcia lub księżniczki Sussex to kwestia kilku bądź kilkunastu dni. I możecie być pewni, że na pewno Was o tym poinformujemy. 

Zobacz także: Meghan Markle podjęła kontrowersyjną decyzję dotyczącą swojego dziecka, która bardzo nie podoba się królowej