Wiadomość o tym, że Meghan Markle spodziewa się pierwszego dziecka obiegła media z prędkością światła. Nawet księżniczka Eugenia, która przed kilkoma dniami wyszła za mąż szybko zniknęła z medialnego świecznika ustępując miejsca przyszłej mamie. Co ciekawe, choć maleństwo Meghan i księcia Harry’ego pojawi się na świecie dopiero wiosną ma już swoją pierwszą zabawkę! I to wcale nie w prezencie od swoich rodziców. Całkiem sporych rozmiarów pluszowy kangurek z maleństwem w kieszeni i para malutkich uroczych bucików Uggs znalazły się w rękach księżnej jako dar od Gubernatora Generalnego Australii Petera Cosgrove’a czyli oficjalnego przedstawiciela Królowej Angielskiej i jego małżonki, którym książęca para złożyła wizytę.

Wiemy, w którym miesiącu ciąży jest Meghan Markle!

Pod lupę poszła także sama przyszła mama nowego royal baby. Meghan Markle, dla której wizyta w Australii jest pierwszą oficjalną zagraniczną podróżą, pokazała się w pamiętnej, bo pierwszej jako ciężarna, stylizacji. Jasna dopasowana sukienka w kolorze złamanej bieli z pracowni australijskiej projektantki Karen Gee do połowy łydki podkreślała fantastyczną figurę księżnej i jej świetną formę. Całości stylizacji dopełniała subtelna biżuteria, a dokładnie kolczyki w kształcie motyli należące wcześniej do księżnej Diany.

Jak można się domyśleć, wszyscy dopatrywali się przede wszystkim ciążowego brzuszka i faktycznie, jeśli bliżej się przyjrzeć video zamieszczonemu na youtubie dokumentującemu tę wizytę, gołym okiem widać że Meghan Markle jest w ciąży. Wszystko wskazuje na to, że księżna czuje się naprawdę dobrze, a błogosławiony stan jej służy. To dobra wiadomość, zwłaszcza, że to dopiero początek wizyty w Australii. W trakcie 16-dniowego pobytu tam książęca para odwiedzi także Fidżi, Tonga i Nową Zelandię i jak zapewnił Pałac Kensigton, nieoczekiwanie ogłoszona ciąża Meghan Markle nie wpłynie na zmianę programu wizyty.

Ciąża Meghan Markle: podczas wizyty w Australii księżna zakrywała brzuszek