Garderoba Meghan Markle była pod lupą od pierwszych chwil, gdy ta pojawiła się u boku księcia Harry’ego. Długo pracowała na miano ikony stylu i trzeba przyznać, że jest to tytuł w pełni zasłużony. Cytaty z księżnej Diany, po które Amerykanka chętnie sięgała, służyły jej jako drogowskaz w drodze do wypracowania własnego stylu. Nie tylko tylko przysporzyły jej kolejnych zwolenników, ale też pozwoliły rozsmakować się w komponowaniu książęcej garderoby na dobre.

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, jak pieszczotliwie zwracają się do siebie Meghan Markle i książę Harry! >>>

Ile kosztowały kreacje Meghan Markle?

Podczas gdy Kate Middleton dała się sfotografować w tej samej stylizacji kilka razy, Meghan póki co debiutuje w nowych kreacjach tylko raz. Nic dziwnego więc, że od momentu ślubu, czyli na przestrzeni niecałych trzech miesięcy garderoba księżnej, którą zasiliły m.in. projekty Givenchy, Diora, Prady czy Chanel, zdążyła wygenerować spore koszty - mowa o niebagatelnej sumie ponad 155 tysięcy funtów, czyli mniej więcej 740 tysięcy zł! Tylko za jeden z nich, w którym księżna pokazała się w trakcie podróży do Dublina i który miała na sobie nie dłużej niż dobę, przyszło jej zapłacić 28 tysięcy funtów.

To wskazuje na spory gest Meghan - prasa szacuje, że jeśli księżna dalej będzie wybierać swoje kreacje nie bacząc na koszty i gospodarować majątkiem równie równie lekką ręką, do końca roku gotowa jest wydać na wizytowe ubrania rekordową kwotę miliona funtów.

Ile kosztowały kreacje Kate Middleton?

Dla porównania, Kate Middleton okazuje się być dużo bardziej oszczędna - na przestrzeni całego ubiegłego roku wydała na swoje kreacje o 30 tysięcy funtów mniej niż Meghan Markle.

Podczas gdy przed ślubem księżna Sussex pokrywała wydatki na stroje z własnej kieszeni, teraz, gdy jest żoną księcia Harry’go, obciążają one rachunek księcia Karola. Co ciekawe, już przed zamążpójściem nie oszczędzała na garderobie - sukienka z metką Ralph & Russo, w której wzięła udział w zaręczynowej sesji kosztowała ją 75 tysięcy dolarów. W której kreacji Meghan Markle podoba się Wam najbardziej?

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, kto jest stylistką Meghan Markle! >>>