Meghan Markle wraca do aktorstwa! 38-latka podpisała kontrakt z Disney’em (użyczyła głosu postaci jednej z bajek), a także szuka agenta lub agentki. Meghan Markle chce, aby zatrudniona przez nią osoba pomogła jej w wybieraniu najciekawszych ofert i ustalaniu odpowiednich warunków. Warto bowiem wspomnieć, że chętnych do współpracy z żona księcia Harry’ego nie brakuje! Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, według których Meghan Markle ma wystąpić w Nowym reality-show Netfliksa. Czy to prawda?

Meghan Markle wystąpi w nowym show Netfliksa?

Netflix i CTV startują z nowym reality-show o tematyce ślubnej. W roli prowadzącej zobaczymy Jessikę Mulroney, czyli przyjaciółkę Meghan Markle. Projektantka i stylistka będzie pomagać parom, których ślub okazał się katastrofą. W jaki sposób? Jessica Mulroney zorganizuje dla nich kolejną ceremonię, zadba o każdy szczegół i atmosferę, a tym samym spełni marzenie nowożeńców o idealnych ślubie.

Kilka dni temu New York Post poinformował, że Meghan Markle dołączy do swojej przyjaciółki i wystąpi w kilku odcinkach nowego show Netfliksa. Czy rzeczywiście tak będzie? Musimy was nieco zmartwić. Jak dotąd Meghan Markle nie skomentowała doniesień o współpracy z platformą Netflix i CTV. Ale przedstawiciele Bell Media przyznali w rozmowie z portalem Refinery29, że Meghan Markle nie wystąpi w nowym show. Co więcej, oficjalnie nigdy nie brano pod uwagę współpracy z odtwórczynią roli Rachel Zane w serialu W Garniturach.

IKEA komentuje odejście Meghan i Harry’ego z brytyjskiego dworu. Jak zawsze w punkt! >>>