Na przyjście na świat pierwszego dziecka księżnej i księcia Sussex czeka nie tylko brytyjska rodzina królewska, ale również wszyscy fani Meghan Markle i księcia Harry’ego. Cały świat nie mógł doczekać się dnia, w którym urodzi się pierwsze dziecko księżnej i księcia Sussex. Powstało wiele teorii, dotyczących narodzin kolejnego royal baby – począwszy od daty urodzin, przez płeć, na imieniu kończąc. Jednak księżna i książę Sussex dbają o swoją prywatność, w związku z czym nie chcieli zdradzać żadnych szczegółów, związanych z przyjściem na świat ich pierwszego dziecka. Brytyjskie media sądziły nawet, że Meghan Markle zdążyła już urodzić, ale rodzice maleństwa chcą jak najdłużej ukryć ten fakt przed światem zewnętrznym. Wszystko wskazuje jednak na to, że to koniec spekulacji, a księżna Sussex właśnie zaczyna rodzić!

Meghan Markle zaczęła rodzić! Royal baby przyjdzie na świat już za moment!

Jesteśmy pewne, że baby Sussex już za chwilę pojawi się na świecie. Jak donoszą brytyjskie media, pod Frogmore Cottage, czyli nowym domem Meghan Markle i księcia Harry’ego pojawiła się karetka pogotowia. Może to oznaczać tylko jedno: Meghan Markle zaczęła rodzić! Przypomnijmy, że ostatecznie księżna Sussex zdecydowała się na poród w domu.

Wszystko, co wiemy o narodzinach pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego: Poród, tytuł książęcy, rodzice chrzestni i nie tylko! >>>