Meghan Trainor jest mężatką! Wokalistka wzięła ślub dosłownie dwa dni przed wigilią, 22 grudnia, czyli dokładnie wtedy, kiedy wypadły jej 25. urodziny! Kim jest szczęściarz, któremu Meghan powiedziała sakramentalne "tak"? To Daryl Sabara, amerykański aktor, starszy od Trainor o rok. Możecie kojarzyć go z m.in. z popularnej serii Mali agenci, w której wcielił się w postać Juni Corteza. Daryl i Meghan zaczęli spotykać się w 2016 roku, a swatką była aktorka, Chloë Grace Moretz. Związana jeszcze wówczas z Brooklynem Beckhamem, zorganizowała podwójną randkę. I zaiskrzyło! Do tego stopnia, że w grudniu zeszłego roku, dzień przed urodzinami Meghan Trainor, Daryl oświadczył się piosenkarce. 

Meghan Trainor wyszła za mąż! Jak wyglądała jej suknia ślubna? 

Ceremonia Meghan i Daryla odbyła się w ich domu w Los Angeles w minioną sobotę. Było to kameralne przyjęcie dla około 100 osób, czyli najbliższej rodziny oraz znajomych, jak donosi magazyn People. Okazuje się, że owy magazyn miał też wyłączność na publikację tej informacji, a także na opublikowanie pierwszego oficjalnego zdęcia nowożeńców. Na swoim Instagramie podzieliła się nim również świeżo upieczona mężatka. Dzięki temu wiemy, jak prezentowała się w sukni ślubnej, a także, kto ją zaprojektował. Meghan postawiła na popularny ślubny brand Berta Bridal i wybrała model z długim trenem oraz welonem. Jak wypadła? Zobaczcie w naszej galerii! 

Travis Scott i Kylie Jenner wezmą ślub? Raper planuje oświadczyć się swojej dziewczynie i wyznaje, że „to ta jedyna” >>>