Niedawno pisałyśmy o nowej – bardzo przydatnej funkcji, stworzonej przez Messenger, a mianowicie o trybie nocnym aplikacji. Dzięki niemu rozmowy prowadzone po zmroku stają się znacznie łatwiejsze, przyjemniejsze, a także mniej bolesne dla oczu. Więcej o nocnym trybie apki przeczytacie TUTAJ, natomiast my skupimy się dzisiaj na innej, równie praktycznej nowości Messengera.

Nowa funkcja Messengera uporządkuje i ułatwi prowadzenie rozmów grupowych!

Konwersacje grupowe bywają ciężkie do ogarnięcia, szczególnie, gdy do grupy nie należy kilka, ale kilkanaście (a nawet kilkadziesiąt!) osób. Każdy chce się wypowiedzieć, dodać kilka słów od siebie, a przez to całość staje się niezwykle chaotyczna. Dzięki nowej funkcji Messengera będziemy mogli podzielić naszą konwersację grupową na kilka uporządkowanych wątków, a dokładnie: odpowiedzieć na konkretną, wybraną przez nas wiadomość. Całość przypomina w pewnej mierze odpowiadanie na dane komentarze na Facebooku – w zwykłych postach i pod zdjęciami.

11 aplikacji, które ułatwią życie każdemu studentowi! >>>

Nowa funkcja Messengera – od kiedy będzie można odpowiadać na wybrane wiadomości w konwersacjach grupowych?

Messenger wprowadził możliwość odpowiedzi na wybrane wiadomości w konwersacjach grupowych dzisiaj (21 marca 2019). To znaczy, że z nowej funkcji możecie skorzystać już teraz! Pamiętajcie jednak, aby uprzednio zaktualizować aplikację na swoim telefonie (albo sprawdźcie po prostu, czy stało się to automatycznie).

Seep. to aplikacja, która jest połączeniem Facebooka, Uber Eats i... Tindera! >>>