Nie mogłyśmy doczekać się Met Gali 2019! Nie tylko ze względu na temat przewodni, który zwiastował awangardowe i niezapomniane stylizacje, ale również na samą atmosferę wydarzenia oraz zaproszonych gości. Przypomnijmy, że tegoroczny Met Ball współprowadzili Lady Gaga, Harry Styles i Serena Williams. A to wszystko pod nadzorem ikony mody i stylu – Anny Wintour. Relacjonując Met Galę 2019, nie mogłybyśmy zapomnieć również o parach, które pojawiły się na wczorajszej imprezie. Kto wyglądał najlepiej?

Met Gala 2019: Najpiękniejsze pary na czerwonym dywanie

W tamtym roku pisałyśmy o parach, które zadebiutowały na czerwonym dywanie podczas Met Gali. Wśród nich znaleźli się między innymi Lili Reinhart i Cole Sprouse, potwierdzając tym samym spekulacje dotyczące ich (trwającego od miesięcy związku). Odtwórcy ról Betty Cooper oraz Jugheada Jonesa pojawili się także na tegorocznym Met Ballu i... ponownie zyskali miano jednej z najbardziej uroczych par wieczoru! Podobnie jak inne gwiazdy Riverdale. Camila Mendes oraz Charles Melton też przybyli wczoraj do Metropolitan Museum of Art i oczarowali wszystkich zaproszonych gości (a później cały świat). Nie mogłyśmy również oderwać wzroku od jednej z najpopularniejszych i najbardziej lubianych par show-biznesu. O kim mowa? Oczywiście o Sophie Turner i Joe Jonasie, czyli świeżo upieczonych małżonkach. Kolejny z braci Jonas - Nick także pojawił się w towarzystwie swojej żony, Priyanki Chopry. Wyglądali na bardzo w sobie zakochanych!

W naszej galerii znajdziecie więcej par, które brylowały wczoraj na czerwonym dywanie i zręcznie pozowały do zdjęć podczas Met Gali 2019. Wśród nich między innymi Miley Cyrus i Liam Hemsworth oraz Jennifer Lopez w towarzystwie Alexa Rodrigueza. Gwarantujemy, że będziecie oczarowani!

Met Gala 2019: Kylie Jenner, Kim Kardashian, Lady Gaga, Harry Styles i inne gwiazdy na czerwonym dywanie. Oto wszystkie stylizacje >>>