To nie pierwszy raz, kiedy Serena Williams na ważną okazję zamiast szpilek założyła sportowe obuwie. Zresztą, kto powiedział, że buty na obcasie to punkt obowiązkowy Met Gali 2019?! I jakiejkolwiek innej, ważnej towarzysko imprezy? Już dwa lata temu na swój własny ślub królowa tenisa wybrała spersonalizowane sneakersy Nike Cortez wysadzane kryształkami Swarovskiego. Wczoraj wieczorem do bogato zdobionej kreacji Atelier Versace również postanowiła dobrać buty marki, której od lat jest ambasadorką. Tym razem padło na model Air Force One z kolekcji Nike x Off-White w kolorze neonowej zieleni z czarnym logo. Internauci szybko dostrzegli, że ich odcień na myśl przywodzi... piłkę do tenisa.

Zobacz także: Met Gala 2019: Kylie Jenner, Kim Kardashian, Lady Gaga, Harry Styles i inne gwiazdy na czerwonym dywanie. Oto wszystkie stylizacje

Z kolei Vogue zauważa, że to charakterystyczne dla Nowego Jorku obuwie jest niejako hołdem złożonym miastu przez tenisistkę. W końcu to tu od 1948 nieprzerwanie odbywa się Met Gala. Ostatnia na jakiej pojawiła się Serena Williams to ta z 2017 roku, podczas której towarzyszył jej Alexis Ohanian (podobnie jak wczoraj wieczorem), wówczas narzeczony, a dziś mąż i ojciec jej córeczki Alexis Olympii Ohanian. Sportsmenka również wtedy była ubrana w kreację Atelier Versace, która podkreślała jej ciążowy brzuszek. Tegoroczna Met Gala 2019 była jednak dla Sereny Williams wyjątkowa, bowiem mistrzyni tenisa była gospodynią wieczoru, tuż obok Lady Gagi i Harry'ego Stylesa.

Met Gala 2019: Celine Dion nie zrozumiała tematu tegorocznej imprezy, ale i tak królowała na czerwonym dywanie. Musicie zobaczyć jej stylizację!