Met Gala to jedna z najważniejszych imprez w świecie show-biznesu. Na „modowych Oscarach” chcieliby pojawić się wszyscy, ale tylko nieliczni otrzymują zaproszenie. O tym, kto znajdzie się na liście gości decyduje Anna Wintour – niekwestionowana ikona mody, redaktor naczelna amerykańskiego Vogue’a, która od lat budzi nie tylko respekt, ale i strach w całej branży. Jeżeli jakaś gwiazda dostanie zaproszenie na Met Galę, to znaczy, że jej nazwisko liczy się w show-biznesie. Nie powinien więc dziwić fakt, że na tegorocznym Met Ballu pojawiła się między innymi Lady Gaga (przypomnijmy, że wokalistka współprowadziła imprezę), Sophie Turner i Joe Jonas, czyli najbardziej lubiana – celebrycka para, Rami Malek (nagrodzony Oscarem), czy młode gwiazdy Riverdale, które są kochane i podziwiane przez miliony nastolatków (i nie tylko) na całym świecie. Na czerwonym, a właściwie różowym dywanie rozwiniętym przed Metropolitan Museum of Art, nie zabrakło też stałych bywalców salonów – członkiń klanu Kardashian-Jenner oraz ich partnerów (Kanye’go Westa i Travisa Scotta). Met Gala jest ulubioną imprezą Kim Kardashian. Celebrytka skrupulatnie przygotowuje się do wydarzenia i chce wyglądać najlepiej ze wszystkich swoich sióstr. Okazuje się jednak, że nie wszystkie Kardashianki podchodzą z takim entuzjazmem do gali, która otwiera coroczną wystawę w Muzeum Sztuki w Nowym Jorku. Zauważyłyście, że Kourtney i Khloé Kardashian nie pojawiły się na Met Gali 2019? Jedna z sióstr nie otrzymała nawet zaproszenia. 

Met Gala 2019: Wiemy, dlaczego Khloé Kardashian nie otrzymała zaproszenia na Met Ball!

W tym roku Kourtney Kardashian została zaproszona na Met Ball po raz pierwszy ever. Celebrytka zrezygnowała jednak z udziału w wydarzeniu na znak solidarności ze swoją młodszą siostrą, której nigdy nie udało się trafić do elitarnego grona wybranych przez Annę Wintour. Okazuje się, że Khloé Kardashian nie otrzymała zaproszenia na Met Galę, ponieważ znajduje się na tak zwanej „C-list” wszystkich celebrytów. Są na niej osoby, które zazwyczaj kojarzymy z twarzy – wiemy, że mają coś wspólnego z mediami, ale nie potrafimy powiedzieć, czym konkretnie się zajmują. Często nie pamiętamy nawet jak brzmi ich nazwisko. Według zagranicznych mediów, Khloé ciężko było pogodzić się z faktem, że jest jedyną niezaproszoną na wydarzenie Kardashianką. Natomiast Kourtney (jako jedyna z klanu) zrezygnowała z pozowania na ściance na rzecz siostrzanej miłości i solidarności.  

Met Gala 2019: Sarah Jessica Parker, Selena Gomez, Rihanna i inni nieobecni. Wiemy, dlaczego nie pojawili się na imprezie! >>>