W listopadzie produkty Victoria’s Secret dostępny były w Rossmannie - zarówno stacjonarnie, jak i online. Klienci popularnej drogerii mogli zaopatrzyć się m.in. w plecaki, kosmetyczki, portfele czy mini torebki z metką amerykańskiego brandu. Ceny wszystkich akcesoriów zostały obniżone. Dlatego w ogóle nie dziwi nas fakt, że produkty wyprzedały się w tak krótkim czasie! W tym tygodniu fanki Victoria’s Secret powinny wybrać się na zakupy do flagowych sklepów marki. Dlaczego? Bo właśnie wystartowała akcja rabatowa!

Mgiełki i balsamy Victoria’s Secret kupicie teraz za 29 zł. Poznajcie szczegóły promocji

Są tutaj fanki kosmetyków z logo Victoria’s Secret? Mamy dla was dobrą wiadomość! Amerykańska marka obniżyła ceny swoich kultowych mgiełek zapachowych i balsamów o ponad 70%! Od dziś do soboty (7 grudnia) beauty produkty VS kupicie za jedyne 29 złotych. Przypomnijmy, że ich cena regularna to 90 złotych. Brzmi kusząco, prawda?

Victoria’s Secret rezygnuje z retuszu! Marka opublikowała zdjęcie z kampanii, na którym widać rozstępy >>>

Promocja obowiązuje w dwóch z trzech sklepów Victoria’s Secret w Polsce. Chodzi o flagowe salony marki w centrum handlowym Arkadia Westfield i Złotych Tarasach. Tak, oba znajdują się w Warszawie. Pamiętajcie, że ceny mgiełek zapachowych i balsamów dostępnych w sklepie VS na lotnisku im. Fryderyka Chopina nie zostały obniżone.