Boks jest idealną dyscypliną dla dziewczyn, które lubią intensywne treningi, zróżnicowane ćwiczenia i aktywności, które pozwalają się odstresować. Sztukiwalki rozwijają refleks, szybkość. Pozwalają spalić kalorie i wyrzeźbić sylwetkę - w bardzo szybkim tempie. To właśnie dlatego boks stał się tak popularny wśród modelek. Już po kilku treningach widoczne są efekty pracy. Jak zaznacza trener gwiazd MichaelOlajide, trening bokserski koncentruje się nie tylko na rozwoju fizycznym, ale też psychicznym. Elementy walki pozwalają wyładować negatywne emocje, ale też po prostu odprężyć ciało i umysł. 

Podstawowym narzędziem w treningu nie są początkowo rękawice i worek (choć też oczywiście się przydają), ale... skakanka. Warto używać jej w domu, pomiędzy treningami, stawiając sobie wyzwania. Zacznijcie od wyznaczenia swojej "bezpiecznej" liczby skoków, po których jesteście w stanie dalej ćwiczyć, a następnie dodawać 10-20skoków przy każdym kolejnym podejściu. Efekt? Świetne łydki, pośladki i zgrabne uda.

Boks w Academia Gorila

Tak jak obiecywaliśmy - zaczynamy od poniedziałku! Weźcie z nami udział w #GlamourFitChallenge :D Startujemy z boksem w Academia Gorila!

Posted by Glamour.pl on 29 luty 2016