Jeżeli obserwujecie na Instagramie Michała Baryzę, uczestnika 4. edycji programu Top Model, który zajął ostatecznie 2. miejsce, doskonale znacie jego podejście do wiary. Michał dał się poznać jako bardzo religijny, dzieląc się m.in. zdjęciami z pielgrzymki do Częstochowy w zeszłym, jak i w tym roku. Pod każdym takim zdjęciem pojawiał się także emocjonalny wpis, w którym Baryza podkreślał, czym jest dla niego możliwość uczestnictwa w tak istotnym dla katolików wydarzeniu. Okazało się, że wśród followersów finalisty Top Model jest również sporo osób decydujących się na taki krok, co możne było wywnioskować nie tylko po licznych polubieniach, ale przede wszystkim komentarzach. I zapewne te same osoby, które wcześniej zachwycały się postawą Michała, po tym, co zobaczyły wczoraj, mogły być bardzo zaskoczone, żeby nie napisać - oburzone. Top Model 2018: sesja nago Top Model 7 [WSZYSTKIE ZDJĘCIA]!  >>>

Michał Baryza pokazał erotyczne zdjęcie na Instagramie. Fani modela są podzieleni

Michał opublikował gorące, erotyczne zdjęciem, na którym widać fragment jego gołej klaty (którą, swoją drogą, uwielbia się chwalić na Instagramie) oraz kobiece pośladki i nogi. Nie trudno domyślić się, że należą one do dziewczyny modela znanego z programu Top Model. Można było ją już zobaczyć wcześniej na innych zdjęciach na profilu. Na potrzeby tego zdjęcia włożyła ona bardzo seksowną bielizną oraz wysokie szpilki. To połączenie także nie spodobało się niektórym obserwatorkom Baryzy, ale oburzenie dotyczyło oczywiście całej fotografii. Wśród opinii pojawiły się m.in. głosy, że jest to „totalnie seksistowskie i po prostu niesmaczne" czy, że jest to  „słaby post.. Dla przyciągnięcia uwagi?.. Ze skrajności w skrajność. Nie zdziwiłabym się już jakby było bez bielizny wstawione przez osobę , która niedawno opisywała jak to na pielgrzymce do Częstochowy się było...". Inni komentujący zauważyli, że „to, że (Michał, przyp. red.) jest wierzący i chodzi na pielgrzymki, nie oznacza, ze nie może posiadać takich zdjęć. Wiara jednym, modlitwa tez. No, ale upublicznienie tego zdjęcia to gruba przesada. Laska bez stanika, jakby się doczepić, to można powiedzieć, ze widać coś więcej niż tylko ciało na ciele...", a także, że „na miejscu Twojej kobiety nie czułabym się z tym fajnie ;)".

Top Model 2018: uczestnicy Top Model 7 na Instagramie. Zobaczcie konta finałowej 14 >>>

Nie wszyscy jednak widzą w tym zdjęciu coś niestosownego i wulgarnego. „A dla mnie chodź na pielgrzymki a później wrzucaj foty na których zwykłym gestem trzymania swojej kobiety za pośladek pokazujesz związek między Wami!! Podoba mi się w ch** zresztą kobieta ma być święta w kościele i suką w sypialni.. I tak poza wszystkim sandałki czarne do białych pończoch mega mega spoko.. Kobieta ubierając się do łóżka na pobudzać wyobraźnię więc niech cały ten ciemnogród wyobrazi sobie że są białe!! Dla mnie sztos!!!!", „Nie rozumiem tych wszystkich komentarzy, przepełnionych nienawiścią hejtów... Instagram jest pełny takich zdjęć, każdy chętnie je ogląda ale jak osoba na zdjęciu jest anonimowa tak? Jak wstawi je ktoś sławny, osoba publiczna którą kojarzycie to od razu musi Was to obrzydzać i psuć wizerunek tej osoby? Mamy XXI wiek, sensualność człowieka i jego ciało nie jest już tematem tabu, a przynajmniej nie powinien być, jak widać nie wszyscy potrafią podchodzić do tego z dystansem. Moim zdaniem zdjęcie zachowuje zasadę dobrego smaku i brawo Michał za odwagę" czy „Jeszcze wezwijcie egzorcystę XD /przecież widać na tym zdjęciu bieliznę a to przecież coś niespotykanego/. Czyli większość tych komentarzy jest na serio czy ludzie sobie żartują? Gdzie na tym zdjęciu pokazane jest jak "coś robią"?" to kilka komentarzy opublikowanych w obronie Michała. W sumie pod kontrowersyjnym dla wielu postem pojawiło się ponad 300 (obecnie) wpisów i coś czujemy, że dyskusja ta może nie mieć końca. A Wy co sądzicie, powinien publikować czy nie? Dajcie znać poniżej!