O Michale Koterskim raz na jakiś czas robi się bardzo głośno. Sławę przyniosła mu rola Sylwusia, syna Adasia Miauczyńskiego, w filmie „Dzień Świra" z 2002 roku, który wyreżyserowany został przez jego ojca, Marka Koterskiego. Kultowa scena dialogu głównego bohatera - nauczyciela i jego syna, w którego wcielił się aktor, jest jedną z najbardziej znanych w polskiej kinematografii. 

Michał Koterski - zawirowania w życiu prywatnym

W przeszłości Michał Koterski miał problemy z używkami, niedawno obchodził jednak kolejną rocznicę czystości. Niewątpliwie aktor ma za sobą wyjątkowo burzliwy rok - po rozstaniu z Marcelą Leszczak usiłował układać sobie życie z Dagmarą Bryzek, jednak związek ten nie przetrwał próby czasu. W dość szybkim tempie mężczyzna wrócił do mamy swojego synka, aby na nowo budować z nią relację. „Misiek" jakiś czas temu zdecydował się też na przeszczep włosów w jednej z najlepszych klinik na świecie, w Stambule. Całość, jak większość swoich aktywności, sumiennie relacjonował na swoim Instagramie. 

East News

Michał Koterski jako Edward Gierek - zwiastun filmu

„Gierek" to najnowszy film Global Studio w reżyserii Michała Węgrzyna, w którym Michał Koterski odegrał główną rolę. Na ekranie towarzyszą mu, między innymi, gwiazdy takie jak: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Jan Frycz czy Cezary Żak. Ta produkcja to pierwszy film poświęcony sylwetce, budzącego wiele emocji, Edwarda Gierka, który pokazuje kulisy władzy tego polityka i jego relacje rodzinne w latach 1970-1982. Mamy okazję zobaczyć Michała Koterskiego w dużo poważniejszym niż zwykle wydaniu. Do sieci trafił już zwiastun. Co sądzicie o charakteryzacji aktora?

Właśnie do tej roli Michał Koterski jakiś czas temu przeszedł ogromną metamorfozę, znacznie przybierając na wadze. Fani z zaangażowaniem śledzili na profilu „Miśka" proces, podczas którego mężczyzna wracał do swojej sylwetki sprzed miesięcy. 

Zobacz także:

Wygląda na to, że Michał Koterski jest obecnie znów niezwykle szczęśliwy u boku Marceli Leszczak, mamy swojego synka. Wspólnie spędzają właśnie rodzinne wakacje na Teneryfie i nie widać już śladu po ich kryzysie sprzed kilku miesięcy. 

AKPA

„Gierek" - premiera filmu

Odliczamy dni do premiery filmu „Gierek" - zanotujcie tę datę, film zobaczymy w kinach już od 21 stycznia 2022 roku!