Produkty WelleCo spełniają najwyższe standardy jakości i mają za zadanie wpływać pozytywnie przede wszystkim na skórę, włosy i paznokcie. Australijska marka proponuje holistyczne podejście do zdrowia, a jej dewizą jest zdanie, że „wszystko zaczyna się w środku”. Do tej pory te naturalne suplementy były dostępne w prestiżowych butikach m.in. w Harrodsie, Net-a-Porter, czy Adore Beauty. Teraz możemy je dostać na polskim rynku. 

Modelka Elle Macpherson o WelleCo – jak to się zaczęło?

Modelka Elle Macpherson opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych i początkach poszukiwań w tym zakresie. Nie znała przyczyny swojego złego samopoczucia, jednak odbijało się ono na jej skórze.

W moich najgorszych momentach mój organizm miał wiele niedoborów. Byłam w ciągłym stresie, jak wiele osób byłam uzależniona od cukru, brakowało mi snu, byłam odwodniona – po prostu wyczerpana. Cały czas źle się czułam. Wtedy zrozumiałam, że potrzebuję znaleźć rozwiązanie, że muszę to zmienić. Postanowiłam poszukać pomocy. W ten sposób rozpoczęła się moja podróż w stronę świata wellness.

The Super Elixir – kultowy suplement diety

W 2014 roku na rynek wszedł efekt jej poszukiwań i współpracy ze światowej sławy dietetyczką Dr Laubscher, kultowy już: The Super Elixir. Ten tajemniczy produkt to alkalizujący zielony proszek składający się z kompleksu ponad 45 składników pochodzenia naturalnego, w tym pełnowartościowych superfoods i supergreens, ekstraktów roślinnych, wyciągów ziołowych, witamin, minerałów, przeciwutleniaczy, błonnika, sproszkowanych owoców, probiotyków, prebiotyków i adaptogenów. A to wszystko po to, by odżywić na poziomie komórkowym 11 systemów organizmu. Naukowcy przy użyciu zaawansowanych technologii opracowali to na podstawie najbardziej powszechnych niedoborów diety, witamin i minerałów u dorosłych. Ponadto, The Super Elixir jest wegański, bez GMO i glutenu, a także cruelty free. Na jego bazie powstała nowość – The Skin Elixir, który jeszcze bardziej koncentruje się na odżywieniu skóry od środka. 

Jakie efekty przynosi stosowanie suplementów marki WelleCo?

WelleCo proponuje stosować The Super Eliksir rano, mieszając dwie łyżki proszku z przefiltrowaną wodą, wodą kokosową, mlekiem migdałowym lub ulubionym koktajlem, aby uzyskać gładką masę. Co ciekawe, suplementy WelleCo dostępne są w różnych smakach! Same nie wiemy, czy bardziej nas kusi smak ananasa i limonki, czy może czekolady i wanilii?

Dla tych, osób, które nie są fankami i fanami takich rozwiązań, znajdą się również wersje bezsmakowe i bezcukrowe. Jakie są plusy codziennego korzystania z produktów WelleCo? Poprawiają wygląd skóry, wzmacniają włosy i paznokcie, wspomagają odporność. Do tego wspierają prawidłowe funkcjonowanie jelit, zmniejszają wzdęcia, zwiększają poziom energii w naszym organizmie, a także przywracają mu równowagę.

Gdzie w Polsce kupić WelleCo?

W Polsce produkty od Elle Macpherson dostępne są wyłącznie w nowym beauty koncepcie, czyli thesilencio.com opartym na filozofii Clean Beauty. To póki co przestrzeń w sieci, gdzie znajdziemy starannie dobrane produkty dedykowane pielęgnacji skóry. Możemy tam kupić ciekawe światowe marki, w tym kilka na wyłączność. Choćby PSA SKIN, czyli świetne kosmetyki m.in. z kwasami od Nicolasa Travisa, które zapewniają efekt glow na twarzy. Ale też hity takich cenionych brandów jak Verso, Tata Harper czy Dr. Barbara Sturm. 

 

Zobacz także: