Nie macie planów na spędzenie tegorocznego sylwestra? Jedną z opcji są imprezy organizowane przez największe stacje telewizyjne i miasta. Sylwestrowe imprezy mają charakter otwarty, co oznacza, że wstęp jest darmowy i dla wszystkich! Poniżej znajdziecie wszystkich artystów, którzy wystąpią w największych miastach w Polsce. Zdecydujcie z kim chcecie powitać Nowy Rok 2019, osobiście lub przed telewizorami!

Warszawska Stolica Sylwestra TVN

Na imprezie zorganizowanej na Placu Bankowym w Warszawie wystąpią zarówno legendy polskiej muzyki, jak i artyści młodego pokolenia. Bez wątpienia największą gwiazdą będzie Beata Kozidrak i zespół Bajm, który w tym roku świętuje swoje 40 lecie, a także Edyta Górniak, Izabela Trojanowska i Małgorzata Ostrowska. Na koncercie transmitowanym przez telewizję TVN zagrają również: Natalia Nykiel, Smolasty, Sławek Uniatowski, zespół Wilki i Sarsa. Oprócz nich publiczność rozgrzeją: Agnieszka Chylińska, Anna Wyszkoni, Andrzej Piaseczny, IRA, zespół Sound'n'Grace i Ania Karwan. Początek imprezy sylwestrowej zaplanowano na godzinę 19:00, natomiast transmisja rozpocznie się o 19:45.

Sylwester Marzeń z Dwójką

Na masowej imprezie w Sylwestra 2018 w Zakopanem, którego współorganizatorem jest TVP2 pojawi się plejada gwiazd. Oczekiwanie na Nowy Rok umilą najpopularniejsi artyści w kraju, w tym Natalia Szroeder, Margaret i Dawid Kwiatkowski. Oprócz nich zagrają również: Paweł i Łukasz Golcowie, Sławomir Zapała i Magdalena Kajra Kajrowicz, Zenon Martyniuk, Marcin Miler, Radosław Liszewski, Norbi, Paweł Stasiak, Roksana Węgiel, Michał Szczygieł. Podobnie jak w latach poprzednich nie zabraknie artystów zagranicznych, w tym: Thomas Anders, Albano i Romina Power.

Spotify podsumowało 2018 rok. Czego słuchaliśmy najchętniej? >>>

Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim

Nakłady finansowe rzędu 2 milionów, montaż sceny trwający kilka tygodni i plejada gwiazd na Stadionie Śląskim w Chorzowie - tak w skrócie wygląda sylwester emitowany przez stację Polsat. Jedną z największych gwiazd imprezy została Maryla Rodowicz. Swój udział potwierdził także Michał Szpak, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Cleo, Łobuzy, Ewelina Lisowska i zespół Feel. Kilka piosenek zaśpiewa również Sławomir, który ma zaplanowane aż dwie imprezy w sylwestrowy wieczór: drugą z nich jest ta w Zakopanem. Nie zabraknie również zagranicznych artystów. Wspólnie ze śląską publicznością Nowy Rok powitają: Liz Mitchell (wokalistka Boney M) oraz The Gypsy Band, autorzy słynnego hitu Baila Morena.

Sylwester Miejski w Krakowie

Sylwester 2018 zorganizowany w Krakowie to ukłon w stronę miłośników hip-hopu i muzyki alternatywnej. Prawdziwą gratką dla fanów jest występ Quebonafide, który zagra na Rynku Głównym kilka minut po północy. Wcześniej na scenie pojawią się: Otsochodzi, Ment XXL z Flirtini, zespół Bokka, trio KAMP!, a wieczór zakończy występ DJ-ki Facheroia. Więcej informacji na temat sylwestra w Krakowie znajdziecie TUTAJ >>>.