Niespełna dwa lata temu dowiedzieliśmy się, że serce jednego z najprzystojniejszych aktorów w Polsce zostało zajęte. Mikołaj Roznerski, bo właśnie o nim mowa, w marcu 2018 roku potwierdził, że spotyka się z Adrianną Kalską. Aktorkę możecie kojarzyć z M jak miłość. Wiele osób sądzi, że Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski poznali się na planie serialu TVP2. Nic bardziej mylnego! Aktor przyznał w rozmowie z Super Expressem, że spotkali się wcześniej. Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski to jedna z najbardziej lubianych par rodzimego show-biznesu. Zakochani chętnie pojawiają się razem na imprezach branżowych i regularnie publikują wspólne zdjęcia na Instagramie. Niedawno mówiono o kryzysie w ich związku. Ale plotki okazały się nieprawdziwe. Mikołaj Roznerki pokazał kolejne zdjęcie ze swoją partnerką. Tym razem zakochani pozują w kościele. Adrianna Kalska ma na sobie suknię ślubną, a Mikołaj Roznerski ubrany jest w garnitur. Czyżby wzięli ślub?

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska wzięli ślub?

Mikołaj Roznerski opublikował na Instagramie zdjęcie ze ślubu z Adrianną Kalską (znajdziecie je również poniżej). Done – czytamy w jego opisie. Czy gwiazdorska para faktycznie stanęła na ślubnym kobiercu? Pod uroczym selfie posypały się komentarze z gratulacjami. Natomiast spostrzegawczy fani zauważyli, że kościół ze zdjęcia do złudzenia przypomina ten, w którym modlą się bohaterowie serialu M jak miłość. Inni zastanawiają się, czy para młoda ma czas na zrobienie sobie zdjęcia w pustym kościele – przed lub po ceremonii. No właśnie, coś tu nie pasuje…

Jennifer Lawrence wzięła ślub? Fani nie mają wątpliwości >>>

Wszystko wskazuje na to, że Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski (jeszcze) nie powiedzieli sobie sakramentalnego tak. Selfie, które opublikował aktor zostało prawdopodobnie wykonane na planie M jak miłość. Mikołaj Roznerski w pewnym sensie zdradził, co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu – Iza Lewińska i Marcin Chodakowski wezmą ślub! Przy okazji udało mu się nabrać swoich fanów.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#done @adriana.kalska.official

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski) Gru 3, 2019 o 4:05 PST