Kilka tygodni temu pisałyśmy o nowym związku Mikołaja Roznerskiego, znanego z takich produkcji, jak 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Porady na zdrady, czy Kobieta sukcesu. Przystojny aktor znalazł szczęście u boku swojej koleżanki po fachu, Adriany Kalskiej. Przypomnijmy, że para zna się głównie z planu serialu M jak miłość, gdzie przez pewien czas również grała zakochanych.

ZOBACZ TAKŻE: [EXCLUSIVE] O m.in. najskuteczniejszych ćwiczeniach na smukłe nogi i odważnych stylizacjach rozmawiamy z Anią Lewandowską

Początkowo, nowa miłość Roznerskiego była dla nas niemałym zaskoczeniem końcu do niedawna aktor tworzył szczęśliwy związek z Marceliną Zawadzką. Teraz jednak mamy prawdziwe dowody na to, że Mikołaj Roznerski traktuje Adrianę Kalską poważnie. Na jego Instagramie kilka dni temu pojawiło się romantyczne zdjęcie rozwiewające wszelkie wątpliwości dotyczące prawdziwości i siły tego uczucia. Na opublikowanej fotce widzimy zwrócone ku sobie cienie zakochanych, do tego opis Mikołaja: Mam najlepszego fotografa na świecie i oznaczenie Adriany. Uroczo, prawda?