AKTUALIZACJA 17.08

Wiadomość o tym, że Miley Cyrus i Cody Simpson nie są już razem, obiegła media kilka dni temu. Nieznane były przyczyny rozpadu związku artystki i o 6 lat od niej młodszego australijskiego wokalisty. Obydwoje deklarowali swoją miłość, a 27-latka twierdziła nawet, że odnalazła swoją bratnią duszę. Niestety relacja nie przetrwała nawet roku – para rozstała się po około 6 miesiącach. Miley Cyrus postanowiła przerwać milczenie i zabrać głos w tej sprawie, tym samym potwierdzając, że Cody Simpson nie jest już jej chłopakiem. Artystka zrobiła to, aby uciąć wszystkie nieprawdziwe spekulacja na temat ich rozstania i zapobiec tworzeniu się nowych plotek. – Wyszło na jaw, że ja i mój chłopak rozstaliśmy się. Zostało to potwierdzone przez „wiarygodne źródło”, mimo że nikt nie jest wiarygodny w kwestii związku z wyjątkiem osób, które są w niego zaangażowane – zaznaczyła na początku Miley na swoim Instagram Stories. Następnie wytłumaczyła, że chociaż z Codym bardzo do siebie pasują, nie mogą być teraz razem, ponieważ muszą popracować nad tym, aby być lepszymi ludźmi. – Właśnie zdecydowaliśmy, kim chcemy być, czy chcemy się zajmować, więc nie róbcie z tego jakiejś dramatycznej historii, jeśli w przyszłym tygodniu będziemy spędzać razem czas na pizzy. Jesteśmy przyjaciółmi od 10 lat i nadal nimi będziemy, więc po prostu nie róbcie z tego czegoś, czym nie jest – zaapelowała na koniec artystka. Wygląda na to, że chociaż do rozstania Miley i Cody'ego doszło szybciej, niż wszystkim się zdawało, przebiegło ono w dojrzałej atmosferze. Lubiliście ich jako parę?

Miley Cyrus prowadzi bardzo burzliwe życie uczuciowe. Chociaż przez 10 lat (z przerwami) była związana z Liamem Hemsworthem, a zwieńczeniem ich związku był ślub w Boże Narodzenie w 2019 roku, para rozstała się po kilku miesiącach małżeństwa. Pojawiły się plotki, że powodem zakończenia ich związku były zdrady Miley oraz jej eksperymenty z narkotykami. Gwiazda ustosunkowała się do tych spekulacji, szybko je ucinając. – Nie jest tajemnicą, że imprezowałam jako nastolatka i mając 20 lat. (…) Ale prawda jest taka, że gdy pogodziłam się z Liamem (po przerwie w związku, zeszli się ponownie w 2015 roku - przyp. red.), miałam to na myśli i byłam mu oddana. Nie ma tu żadnych sekretów. Dostałam lekcję z każdego popełnionego w życiu błędu. Nie jestem doskonała, nie chcę być, to nudne – napisała w mediach społecznościowych. Ostatecznie okazało się, że Cyrus nie była gotowa na małżeństwo. Szybko znalazła pocieszenie w ramionach swojej przyjaciółki, Kaitlynn Carter, ale ich romans nie trwał dłużej niż 2 miesiące. I kiedy już wszyscy myśleli, że Miley Cyrus będzie przez jakiś czas singielką, artystka zakochała się w młodszym o 6 lat australijskim wokaliście, Codym Simpsonie. Miley i Cody spotykali się 6 miesięcy i chętnie manifestowali swoje uczucie w mediach społecznościowych, publikując wspólne zdjęcia i zachwycając się sobą nawzajem. Jak donoszą zagraniczne media ich związek nie przetrwał próby czasu. Para postanowiła się rozstać. 

Miley Cyrus skomentowała rozstanie z Liamem Hemsworthem. Gwiazda dementuje plotki o zdradzie >>>

Miley Cyrus i Cody Simpson rozstali się!

Miley Cyrus i Cody Simpson byli w związku 6 miesięcy, wspierali się w swojej pracy, publikowali wspólne – często bardzo odważne – zdjęcia na Instagramie i zapewniali świat o łączącym ich uczuciu, pisali o sobie piosenki, a nawet zrobili sobie matching tattoos. Australijski wokalista przyznał w jednym z wywiadów, że od dawna podkochiwał się w starszej koleżance i napisał o Miley piosenkę. Niestety ich związek rozpadł się po kilku miesiącach. Nie wiadomo, jaka jest przyczyna rozstania Miley i Cody’ego, zainteresowani nie skomentowali tych doniesień. Artystka wypuściła jednak dzisiaj nową piosenkę, w której śpiewa, że świetnie czuje się jako singielka. Z konta Miley Cyrus na Instagramie zniknęły również wszystkie zdjęcia z byłym już chłopakiem, co w dzisiejszych czasach niestety dowodzi temu, że ich relacja jest skończona. Czy na zawsze? O tym przekonamy się wkrótce.