O Miley Cyrus nie przestaje być głośno! Okazuje się, że wokalistka, która uwielbia szokować, nie jest zbyt stała w uczuciach. W sierpniu dotarła do nas szokująca informacja – Miley Cyrus rozstała się z Liamem Hemsworthem po niespełna roku małżeństwa. Co więcej, wdała się w romans z Kaitlynn Carter. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ich związek trwał zaledwie kilka tygodni. Miley Cyrus chciała skupić się na sobie, a także na własnej karierze. Ale chwilę później dowiedzieliśmy się, że piosenkarka ma nowego chłopaka! Miley Cyrus i Cody Simpson wyglądali na bardzo w sobie zakochanych. Właśnie dlatego fani pary wierzyli, że ten związek przetrwa dłużej, niż kilka miesięcy, a przynajmniej… tygodni. Stało się inaczej!

Miley Cyrus i Cody Simpson rozstali się! Znamy przyczynę rozpadu ich związku

Mamy złą wiadomość dla fanów Miley Cyrus i Cody’ego Simpsona – ich (kilkutygodniowy) związek to już przeszłość. Jak podaje serwis Radar Online, decyzję o rozstaniu podjęła autorka hitu Nothing Breaks Like a Heart. Dlaczego zdecydowała się na taki krok? Okazuje się, że Miley Cyrus chce skupić się teraz na sobie (brzmi znajomo?). Przypomnijmy, że wokalistka przeszła niedawno operację strun głosowych i aktualnie stara się odzyskać siły (nie może śpiewać, ma również problemy z mówieniem). Cody Simpson wspierał swoją (już – byłą) dziewczynę w trudnych chwilach. Ale wszystko wskazuje na to, że Miley Cyrus oczekuje czegoś innego.

Jeśli odwiedzicie profil piosenkarki na Instagramie, zauważycie, że usunęła prawie wszystkie zdjęcia z Cody’m Simpsonem. Ale w przeciwieństwie do Miley Cyrus, gwiazdor nie radzi sobie z rozstaniem. Z jego InstaStory dowiadujemy się, że wciąż ma zdjęcie wokalistki na tapecie. Wcześniej Cody Simpson zdradził, że od dawna podkochiwał się w starszej koleżance z branży, ale nie spodziewał się, że mógłby zostać jej kochankiem. Nic dziwnego, że ma problemy z zaakceptowaniem nowej rzeczywistości. Nawet, jeśli oboje deklarują, że pozostają w przyjacielskiej relacji.

Kaitlynn Carter przerwała milczenie i po raz pierwszy skomentowała związek z Miley Cyrus >>>