A jednak! Spekulacje na temat ślubu Miley Cyrus i Liama Hemswortha, które pojawiły się kilka dni temu, są prawdą. W weekend przed świętami Bożego Narodzenia do sieci trafiły nagrania Instagram Stories ich przyjaciela, Conrada Jacka Carry. W jego relacji widać, jak Miley i Liam przymierzają się do krojenia tortu, on ubrany w elegancki garnitur, ona w białą suknię. Jeden z kadrów pokazuje również napis z balonów „Mr. & Mrs.”. Fani nie mieli wątpliwości, że Cyrus i Hemsworth w końcu powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. I mieli rację! Kilka dni później artystka podzieliła się na swoim oficjalnym instagramowym koncie zdjęciami ze ślubu, tym samym potwierdzając, że została żoną swojego wieloletniego chłopaka.

Miley Cyrus wyznała szokującą prawdę o serialu „Hannah Montana” >>>

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub!

W drugi dzień świąt Miley Cyrus opublikowała na Instagramie kilka biało-czarnych zdjęć ze swoim mężem, Liamem Hemsworthem. Pierwszym z nich jest urocze selfie młodej pary, które skomentowała „To prawdopodobnie nasz milionowy pocałunek”. Na kolejnych ujęciach widać, jak Miley i Liam przytulają się. Artystka podpisała jedno z nich datą „23.12.2018”, co oznacza, że ślub odbył się w niedzielę. Kolejne z nich opatrzyła „10 lat później…”. Na Instagram Stories Miley również pojawiła się relacja ze ślubu. Piosenkarka wrzuciła zdjęcie swojej sukni ślubnej, zaprojektowanej przez Vivienne Westwood. Jest też wideo, na którym Cyrus tańczy i śpiewa, nagrane przez jej świeżo poślubionego męża! Zobaczcie w galerii powyżej fotografie z ich ślubu.

Para poznała się w 2009 roku na planie filmu Ostatnia piosenka, a uczucie między ich bohaterami przeniosło się poza plan. Związek Miley i Liama był burzliwy, w 2013 roku zdecydowali się rozstać i tym samym zerwali zaręczyny. Po kilku latach stwierdzili jednak, że nie mogą bez siebie żyć i postanowili spróbować jeszcze raz. Od 2015 ponownie są w związku, a od 2 lat byli zaręczeni. Od tamtej pory co jakiś czas w mediach pojawiały się plotki, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub. Okazało się, że zrobili to dopiero teraz! Gratulujemy.