Przyznajemy się - mamy déjà vu, bo o ślubie Miley Cyrus i Liama Hemswortha kilka razy już pisaliśmy. I przyznajemy się też do tego, że za każdym razem naprawdę nie wiedzieliśmy, co o tym myśleć. Bo w przypadku tej pary, która swój związek stara się trzymać z daleka od mediów i naprawdę rzadko bryluje na czerwonym dywanie, wszystko jest możliwe. Czy tym razem szansa na to, że Liam i Miley w końcu powiedzieli sobie sakramentalne "tak" jest większa, niż do tej pory? Zdaniem, swoją drogą po raz kolejny, magazynu New Weekly tak!

ZOBACZ TAKŻE: Miley Cyrus planuje powiększyć rodzinę! >>> 

Na łamach tygodnika pojawiły się zdjęcia pary spędzającej wspólnie czas w Byron Bay, małej miejscowości położonej na wschodnim wybrzeżu Australii, będącej szczególnym miejscem dla tej dwójki. Według NW to właśnie tam Cyrus i Hemsworth cieszą się pierwszymi wakacjami jako małżeństwo. Podobne zdanie ma także serwis Daily Mail, który z kolei opublikował zdjęcia aktora i wokalistki wskazując, że na ich palcach ewidentnie widoczne są ślubne obrączki. Żadne z zainteresowanych oczywiście nie potwierdziło jeszcze tych plotek, ale nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby okazały się prawdą! 

ZOBACZ TAKŻE: Miley Cyrus w przebraniu zagrała na stacji nowojorskiego metra >>> 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth zaczęli spotykać się 2009, a poznali się na planie filmu Ostatnia piosenka. Ich związek z tamtego okresu można nazwać burzliwym, chociażby ze względu na to, że wokalistka i aktor wielokrotnie się rozstawali i schodzili, aż w końcu w 2013 roku zdecydowali się zakończyć swój związek i  co więcej - odwołać zaręczyny. Po trzech latach rozłąki okazało się, że jednak nie potrafią bez siebie żyć, a w listopadzie 2016 Miley po raz kolejny przyjęła zaręczyny Liama.