Miley Cyrus i Liamowi Hemsworthowi wyprawiano już ślub mniej więcej tyle samo razy, co Justinowi Bieberowi i Hailey Baldwin. A może nawet więcej. Ta druga dwójka w końcu się pobrała, choć nadal nie wiadomo, kiedy dokładnie ceremonia miała miejsce i w jakich okolicznościach się odbyła. Teraz fani nie mają watpliwości, że w końcu sakramentalne „tak” powiedzieli sobie również Miley i Liam. A co więcej, mają na to dowody! Ponieważ w internecie jak wiadomo nic nie ginie, a ci najbardziej spostrzegawczy internauci potrafią naprawdę szybko udokumentować to, co istotne za pomocą screenów, wielu miłośników związku Miley i Liama twierdzi, że w ostatni weekend stanęli oni na ślubnym kobiercu. A dowodem mają być Instagram Stories, jakie na swoje konto dodał Conrad Jack Carr, przyjaciel pary.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth są małżeństwem? 

W jego relacji widać, jak Cyrus i Hemsworth przymierzają się do krojenia weselnego tortu, on ubrany w czarny garnitur, ona w białą suknię, którą (choć nie w całości) Carrowi również udało się uwiecznić na swoim Stories. Na kolejnej klatce widać wykonany z dużych balonów napis „Mr. & Mrs.”, a także obecnych na przyjęciu braci Liama, Chrisa i Luke’a. Dla wielu te ujęcia nie pozostawiają żadnych złudzeń - Miley Cyrus i Liam Hemsworth są małżeństwem! Oboje zainteresowani oczywiście milczą i nie odnieśli się jeszcze do publikacji krążących po sieci. Pamiętajmy jednak, że w zasadzie Hailey i Justin tez tego nie zrobili. O tym, że są po ślubie dowiedzieliśmy się ze zmiany nazwiska w nicku Hailey na Instagramie. U Cyrus, póki co, wszystko jest po staremu. Ale przecież Miley mogła nie zmienić nazwiska na męża, więc może jeszcze trochę potrzymać nas w niepewności! 

Miley Cyrus wyznała szokującą prawdę o serialu „Hannah Montana” >>>

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: historia związku 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth zaczęli spotykać się 2009, a poznali się na planie filmu Ostatnia piosenka. Grali w nim zakochanych, ale uczucie rozkwitło nie tylko między ich bohaterami. Jednak związek Cyrus i Hemswortha właśnie z tamtego okresu trzeba nazwać nieco burzliwym. Wokalistka i aktor wielokrotnie bowiem rozstawali się, po czym schodzili, aż w końcu w 2013 roku zdecydowali się definitywnie zakończyć swój związek, a co za tym idzie, odwołać zaręczyny. Po trzech latach rozłąki okazało się, że Cyrus i Hemsworth jednak nie potrafią i nie chcą bez siebie żyć. W listopadzie 2016 artystka po raz kolejny przyjęła zaręczyny Liama i od tamtej pory pozostają nierozłączni. Oby jak najdłużej, bo lubimy ich razem bardzo! 

Travis Scott i Kylie Jenner wezmą ślub? Raper planuje oświadczyć się swojej dziewczynie i wyznaje, że „to ta jedyna” >>>