Braison Cyrus (23 lata), młodszy brat Miley Cyrus zadebiutował w roli modela - i to nie byle gdzie. Pojawił się na pokazie wiosna-lato 2018 włoskiego domu mody Dolce & Gabbana podczas męskiego tygodnia mody w Mediolanie. Chociaż chłopak niewiele wspólnego ma z modelingiem, a bliżej mu do śpiewania i aktorstwa (studiował na Pasadena School of the Arts i New York Film Academy), to starsza siostra nie omieszkała wykazać, jak bardzo jest dumna z nowego osiągnięcia brata. W jednym wpisie na Instagramie wyraziła radość, a także krytykę włoskich projektantów. Czym Włosi podpadli Miley?

Gratulację Braison za debiut na wybiegu mody. To nigdy nie było największym marzeniem mojego braciszka. On jest jednym z najbardziej utalentowanych muzyków, jakie moje uszy kiedykolwiek słyszały. To jest cechą rodziny Cyrus, aby próbować wszystkiego (w granicach rozsądku) i przyjmować możliwości, które zachęcają do wyjścia ze strefy komfortu. Wierzymy w próbowanie czegoś nowego każdego dnia. Kocham Cię Prince Suga Bear i naprawdę gratuluję Tobie tego doświadczenia. Jestem zawsze z Ciebie taka dumna - napisała na swoim Instagramie Miley Cyrus. 

W tym samym wpisie, kilka linijek niżej piosenkarka dodała, że mocno nie zgadza się z polityką włoskiego domu modu, jednak popiera ich wysiłek, który wkładają w pokazywanie młodych artystów i dawanie im możliwości pokazywania się. Miley chyba do końca nie mogła się zdecydować czy jest zwolenniczką, czy przeciwniczką Domenico Dolce i Stefano Gabbana. 

Na odpowiedź projektantów nie musiała długo czekać i chyba nie spodziewała się aż tak dosadnego komentarza. Zawiało chłodem, prawda?

Jesteśmy Włochami i nie obchodzi nas polityka, a już na pewno nie ta amerykańska. Projektujemy sukienki i jeżeli myślisz o uprawianiu polityki na Instagramie to jest to po prostu ignoranckie. Nie potrzebujemy Twojego wpisu i komentarzy, więc następnym razem proszę zignoruj nas - napisał na swoim Instagramie Stefano Gabbana.