Choć mamy dopiero koniec sierpnia, chyba możemy spokojni postawić tezę, że najgłośniejszym celebryckim rozstaniem 2019 roku jest rozwód Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Zanim para zdecydowała się na ślub w grudniu zeszłego roku, w ciągu 10 lat znajomości schodziła się i rozstawała, a nawet zrywała zaręczyny i przy okazji spotykała się z innymi osobami - w tym, w przypadku Miley, także tej samej płci. Dlatego pojawił się dość mocny argument, że to właśnie biseksualna orientacja aktorki i wokalistki mogła mieć znaczący wpływ na to, że jej małżeństwo z aktorem rozpadło się zaledwie po kilku miesiącach. Są też na to twarde dowody.

Zobacz także: Kourtney Kardashian spotyka się z projektantem Jacquemusem?! Para była widziana razem w Los Angeles

Zaledwie kilka dni po tym, jak aktorska para poinformowała, że ich związek to już przeszłość, Miley Cyrus została przyłapana w towarzystwie celebrytki Kaitlynn Carter, z którą nie szczędziła sobie czułości. Następnie Liam złożył papiery rozwodowe, a Miley odpowiedziała - w typowy dla siebie sposób - piosenką. W tekście Slide Away można doszukać się wielu interesujących fragmentów, gdzie Cyrus sugeruje, że w jej relacji z aktorem były obecne narkotyki i alkohol. Później, już w mediach społecznościowych, dodała, że można jej zarzucić wiele rzeczy, ale na pewno nie to, że zdradzała swojego męża, co mógł sugerować złożony przez Hemswortha wniosek. Teraz pojawiają się jednak kolejne rewelacje, jakoby wokalistka jednak wymusiła na swoim ex taki krok, wykorzystując nową znajomość.

Jak donosi serwis Entertainment Tonight decyzję Liama o złożeniu pozwu rozwodowego zdecydowanie przyspieszyła nowa relacja Miley. Zdjęcia całującej się i obściskującej z Kaitlynn Carter Miley były gwoździem do trumny. Zanim dotarła do aktora informacja o tym, jak na bardzo zaawansowanym etapie jest znajomość Miley i Kaitlynn, Liam ciągle wierzył, że uda się uratować małżeństwo i był gotowy zrobić wszystko, by dogadać się z partnerką. Niestety, nie bez znaczenia był tutaj fakt, że Hemsworth pochodzi z bardzo konserwatywnej rodziny i nie do przyjęcia dla jego bliskich było postępowanie żony Liama, zdradził z kolei informator US Weekly

Nie ma się zatem co łudzić. Do rozwodu dojdzie na pewno, szczególnie, że Miley nie ukrywa już swojego związku z nowym obiektem westchnień. Była żona Brody'ego Jennera, czyli syna Caitlyn Jenner (wcześniej Bruce'a) i Cyrus pojawiły się razem na after party gali wręczenia nagród MTV Video Music Awards, gdzie trzymając się za rękę nie unikały wspólnych zdjęć. 

Zobacz także: Pete Davidson ma nową dziewczynę! Aktor spotyka się z gwiazdą „Once Upon a Time in... Hollywood”