Skąd się wzięła marka, która oczarowuje designem?

Bulova to marka zza oceanu, a jej początki sięgają XIX wieku! Założycielem brandu był Joseph Bulova, a jego celem było stworzenie marki, która oferowałaby swoim klientom i klientkom zegarki najwyższej jakości. Bulova swoją pierwszą siedzibę miała w Nowym Jorku, w małym sklepie w centrum miasta przy Maiden Lane. Jak widać od tamtej pory sporo się zmieniło, marka rośnie w siłę i ma już pokaźny arsenał butików na całym świecie. Warto wspomnieć, iż Bulova znana jest nie tylko z linii czasomierzy, ale również z ponadczasowej biżuterii.

fot. materiały prasowe

Bulova łączy rzemiosło z pierwiastkiem fashion – tu spotyka się innowacja i perfekcja oraz design i kamienie szlachetne. Tak! Kamienie szlachetne stanowią potwierdzenie dla wysokiej jakości surowców, z których tworzone są majstersztyki Bulovy.

Linia Millennia – luksus i modowy sznyt

Marka zachwyciła nas szczególnie nową linią – Millennia – w ofercie której znajdziemy szeroką gamę modeli damskich oraz męskich. Atrakcyjne ceny przyciągają zwolenników wysokiej jakości materiałów, perfekcyjnego wykonania oraz modnego designu. Stalowe wykończenia, kwarcowe dopełnienie czy diamentowe dodatki sprawiają, że nie da się przejść obojętnie obok zegarków Bulova. Co więcej, w różnorodności propozycji odnajdą się najbardziej wymagające osoby.

Co naszej redakcji wpadło w oko z linii Millennia? Choćby zegarek BULOVA 96R231 zdobiony prawdziwymi diamentami, z tarczą z masy perłowej, ze wskazówkami i indeksami w kolorze różowego złota. To jedna z propozycji dla kobiet.

fot. materiały prasowe

Zegarki z linii Millennia świetnie dopełnią praktycznie każdą stylizację. Przyciągają oko, przez co ich posiadaczom i posiadaczkom dodają uroku i pewności siebie.

Zobacz także:

Artykuł powstał we współpracy z marką Bulova.