Rola w „Stranger Things” przyniosła Millie Bobby Brown nie tylko uznanie krytyków (jej Jedenastka niezmiennie zajmuje czołowe miejsca w rankingach najlepszych serialowych kreacji wszech czasów), ale przede wszystkim światową sławę i status gwiazdy. Jak często bywa w takich przypadkach, ogromne zainteresowanie internautów wzbudzają więc nie tylko kolejne projekty zawodowe młodej aktorki, ale także szczegóły na temat jej życia uczuciowego. A tych w ostatnich kilku latach wyciekło do mediów całkiem sporo.

Millie Bobby Brown i jej wczesne młodzieńcze miłostki

Pomimo swojego młodego wieku Millie Boby Brown ma już na swoim koncie kilka mniej lub bardziej poważnych związków. Trzeba jednak przyznać, że zdolna Brytyjka rozpoczęła swoje randkowe życie dość wcześnie. Przypomnijmy, że już w 2017 roku trzynastoletnia wówczas aktorka przez około pół roku spotykała się ze starszym od siebie o 2 lata gwiazdorem mediów społecznościowych i piosenkarzem, Jacobem Sartoriusem.

Jak donosi zagraniczna prasa, serce odtwórczyni roli Eleven ponownie szybciej zabiło pod koniec 2019 roku. Podczas wakacji na rajskich Malediwach gwiazdka produkcji Netfliksa poznała bowiem kolejnego uroczego młodzieńca z rocznika '02, Josepha Robinsona. Jej relacja z pochodzącym z Anglii zawodnikiem rugby przetrwała tylko nieco ponad pół roku. W sierpniu 2020 roku brytyjskie tabloidy doniosły, że wszystko jest już między nimi skończone.

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi – historia związku

Po rozstaniu z młodym sportowcem Millie Bobby Brown na dłuższy czas dała sobie spokój z chłopakami. Zamiast na młodzieńczych miłościach, skupiła się na swojej karierze. Kręciła kolejny sezon „Stranger Things”, zagrała w filmach „Enola Holmes” i „Godzilla vs King Kong” oraz zaczęła mocno rozwijać swoją autorską markę kosmetyczną Florence by Mills.

W końcu jednak Millie trafiła na kogoś, kto sprawił, że ponownie zaczęła czuć motylki w brzuchu. Spostrzegawczy internauci zauważyli, że w 2021 roku laureatka prestiżowych nagród zaczęła pojawiać się na instagramowym profilu syna sławnego muzyka, Jona Bon Joviego. Podobnie jak jej dwaj poprzedni chłopacy, Jake Bongiovi również jest starszy od niej o dwa lata. Przypadek?

Wszystko wskazuje na to, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia – przynajmniej z jego strony. Jedno z pierwszych wspólnych zdjęć z Millie opatrzył bowiem podpisem „BFF”, czyli najlepsi przyjaciele.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @jakebongiovi


Nie wiadomo dokładnie jak, ale aktorce udało się ostatecznie wyjść z friendzone. Plotki o tym, że łączy ich zdecydowanie coś więcej niż przyjaźń wybuchły zaraz po tym, jak w połowie czerwca 2021 roku serwisy plotkarskie obiegły ich pierwsze wspólne zdjęcia wykonane przez paparazzi. Sami zainteresowani nie komentowali sprawy. Sam fakt, że przyłapano ich na tym, jak trzymają się za ręce, wystarczył jednak, by w mediach okrzyknięto ich nową parą.

Zakochani postanowili potrzymać swoich obserwatorów w niepewności jeszcze kilka miesięcy. Swój związek potwierdzili na Instagramie bowiem dopiero 1 listopada 2021 roku, chwaląc się nieco rozmazanym, ale za to bardzo romantycznym zdjęciem z wycieczki do Londynu.

 
O tym, że traktują swoją relację bardzo poważnie można się było przekonać już w Boże Narodzenia. 25 grudnia Millie wrzuciła do sieci urocze selfie z ukochanym na tle choinki, sugerując tym samym, że spędzili razem święta.

Pierwsze miesiące 2022 roku również stały pod znakiem przełomowych wydarzeń. W styczniu w wywiadzie dla „Seventeen” Millie ostatecznie potwierdziła, że jest w związku z Jakiem, w lutym świętowała swoje osiemnaste urodziny, a w marcu po raz pierwszy pojawiła się ze swoim wybrankiem na czerwonym dywanie. Okazja była szczególna – ich debiut miał miejsce na uroczystej gali rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA). 

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi / fot. Getty Images

Myślicie, że ta dwójka zostanie wkrótce kolejną power couple?