Oto i ona: kolejna, trzecia odsłona najnowszej kampanii Calvin Klein na wiosnę-lato 2018. Po Kai Gerber i jej bracie Presleyu oraz siostrach Kardashian-Jenner przyszła pora na kolejnych bohaterów, a właściwie bohaterki. I musimy przyznać, że w ogóle nie jesteśmy zaskoczeni tym, kogo zobaczyliśmy na zdjęciach ponownie wykonanych przez Willy'ego Vanderperre'a.

To, że Paris Jackson w końcu zadebiutuje jako twarz amerykańskiego brandu, przewidywaliśmy już wiosną zeszłego roku. Niespodzianką nie jest też Millie Bobby Brown, która w projektach Rafa Simonsa zapozowała już w sesji wizerunkowej promującej linię By Appointment w styczniu 2017. Co więcej, obie młode damy zagrały też w teledysku I Dare You grupy The XX, gdzie wszyscy bohaterowie mieli na sobie nic innego, jak ubrania z metką Calvin Klein. 

ZOBACZ TAKŻE: Millie Bobby Brown zdradziła, co łączy ją z Drake'em! 

Córce Michaela Jacksona i młodej aktorce znanej z serialu Stranger Things w trzeciej części kampanii #MyCalvins mającej tytuł Our Moment. towarzyszy modelka Lulu Tenney. Cała trójka prezentuje najnowsze elementy z linii Calvin Klein Jeans oraz Calvin Klein Underwear

Poniżej możecie zobaczyć wszystkie zdjęcia z udziałem Millie, Paris i Lulu, a także krótkie wideo.