W ubiegłą niedzielę odbyła się 75. ceremonia wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Z tej okazji w Royal Albert Hall w Londynie pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich m.in. Lady Gaga, Emma Watson, Tom Hiddleston, Rebel Wilson oraz Millie Bobby Brown. Jeśli chodzi o odtwórczynię jednej z głównych ról w uwielbianym na całym świecie serialu „Stranger Things”, uwagę zwróciła nie tylko (raczej niezbyt udana) stylizacja, ale również fakt, że podczas gali BAFTA 2022 towarzyszył jej chłopak. To pierwsze oficjalne wyście Millie Bobby Brown i Jake’a Bongioviego! 

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi – historia związku

Niestety nie wiadomo, od kiedy Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi są razem. Warto jednak przypomnieć, że w czerwcu ubiegłego roku syn lidera zespołu Bon Jovi opublikował pierwsze zdjęcie z aktorką na swoim profilu na Instagramie – możecie je zobaczyć poniżej. Choć w opisie określił ją mianem najlepszej przyjaciółki (bff <3), szybko okazało się, że łączy ich coś więcej. Potwierdziły to m.in. zdjęcia od fotoreporterów, na których widać, jak Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi spacerują po Nowym Jorku, a jednocześnie trzymają się za ręce. Opublikował je serwis „People”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @jakebongiovi

Do tej pory główni zainteresowani całą sprawą niechętnie wypowiadali się na temat łączącego ich uczucia. Zdecydowali się natomiast na publikację jeszcze kilku wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Z kolei w marcu 2022 roku zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie. 

BAFTA 2022: Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie!

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi pojawili się na gali BAFTA 2022. Gwiazda „Stranger Things” założyła czarną kreację od Louis Vuitton z koronkowym trenem, natomiast jej partner postawił na długą marynarkę (do której przypiął niebiesko-żółtą przypinkę, a tym samym wyraził swoją solidarność z Ukrainą), dopasowane do niej spodnie, białą koszulę i muchę. Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi wyglądali razem niezwykle uroczo. Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć ich wspólne zdjęcia z jednego z najważniejszych wydarzeń w branży. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.