Kilka miesięcy temu Raf Simons, obejmując nowe stanowisko dyrektora kreatywnego marki Calvin Klein, zapowiedział, że zamierza zaskoczyć wszystkich swoją debiutancką kolekcją. Tak też się stało! Na Instagramie pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia promujące linię "By Appointment", której główną ambasadorką została gwiazda serialu "Stranger Things", Millie Bobby Brown.

12-letnia aktorka zadebiutowała w kultowej produkcji serwisu streamingowego Netflix i wywołała swoją osobą falę zachwytu na całym świecie. W ramach tego projektu zgoliła na krótko swoje piękne, długie włosy. Millie wcielając się w rolę Jedenastki wykazała się ogromnym talentem i odwagą jak na swój młody wiek. Poświęcenie gwiazdy zostało docenione. W dość szybkim czasie jej nazwisko stało się jednym z najgorętszych w świecie showbiznesu. 

MILLIE BOBBY BROWN DEBIUTUJE W TELEDYSKU! ZOBACZ >>>

Brown w towarzystwie sześciu innych dziewczyn (Abbey Lee, Julia Nobis, Lineisy Montero, Kiki Willems, Natalie Westling i Selena Forrest) stanęła przed obiektywem utalentowanego  Willy'ego Vanderperre. Fotograf współpracuje z projektantem od wielu lat. To właśnie on sfotografował większość kampanii, kiedy Simons odpowiadał za wizerunek domu mody Dior. 

Na oficjalnej stronie marki, projektant tłumaczy, że najnowsza kolekcja stworzona została z myślą o amerykańskiej kobiecie i towarzyszącej jej modzie.