W minioną sobotę 27 maja australijska supermodelka Miranda Kerr i Evan Spiegel (założyciel aplikacji Snapchat) pobrali się. Ceremonia odbyła się w ich domu w Brentwood, który kosztował ich 12 milionów dolarów - dzielnicy w zachodniej części Los Angeles u stóp gór Santa Monica, jednej z najzamożniejszych w Kalifornii. 

Według doniesień zza oceanu, Miranda i Evan zorganizowali bardzo intymną uroczystość dla około 50 zaproszonych osób. W gronie najbliższych nie mogło oczywiście zabraknąć 6-letniego syna modelki z pierwszego małżeństwa z Orlando Bloomem. Przypomnijmy, że Miranda Kerr 22 lipca 2010 roku wzięła ślub z aktorem, a kilka miesięcy później urodziła syna, któremu rodzice nadali imię Flynn. 

DZIEWCZYNY, ORLANDO BLOOM SZUKA ŻONY! >>>

W lipcu zeszłego roku modelka poinformowała (oczywiście na Snapchacie) o zaręczynach z Evanem Spiegelem i pokazała światu przepiękny pierścionek zaręczynowy, który nie wyglądał na najtańszy. Także ślub, który odbył się w miniony weekend nie należał do skromnych uroczystości. Pomimo niewielkiej listy gości, cała produkcja wyglądała na przerażająco drogą - donosi magazyn People. Inny serwis poinformował, że goście na ceremonię zabierani byli czarnymi limuzynami z sekretnych punktów wokół miasta, aby do samego końca dochować tajemnicy przed wścibskimi paparazzi.