Swoje zaręczyny w lipcu 2016 roku ogłosili w social mediach. Wówczas modelka pozostawała wciąż w separacji z pierwszym mężem, aktorem Orlando Bloomem, z którym ma 6-letniego syna Flynna. Niespełna rok później zagraniczne media nie miały wątpliwości - Miranda Kerr powiedziała po raz kolejny sakramentalne „tak”.

27 maja Australijka wyszła za 7-lat młodszego twórcę aplikacji Snapchat, Evana Spiegela. Ceremonia odbyła się w zachodniej części Los Angeles, na terenie posiadłości pary w Brentwood. Choć zaproszono na nią zaledwie 50 osób, według informatorów kosztowała majątek. Samo zabezpieczenie imprezy przed wścibskimi paparazzi musiało pochłonąć naprawdę sporą sumę. Do tej pory bowiem nie wyciekło ani jedno zdjęcie z tego bajkowego ślubu, a i sami zainteresowani nie podzielili się żadnymi szczegółami ze swoimi fanami. Tajemnicą pozostawała także suknia, w której modelka po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Aż do teraz!

Magazyn Vogue pokazał właśnie kreację, którą Kerr wybrała na tę okazję. Jak czytamy, wystarczyły dwie przymiarki i cały sztab najlepszych krawcowych domu mody Dior, by powstała suknia godna księżniczki. Szczególnie, że główną inspiracją była Grace Kelly. W sieci pojawił się także filmik o przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia.

Miranda Kerr i najmłodszy miliarder świata (tak, dobrze czytacie) spotykają się od dwóch lat. Poznali się na kolacji Louis Vuitton w Los Angeles, niedługo po rozstaniu modelki z Orlando Bloomem.

 

 

@mirandakerr's @dior wedding dress ! #MirandaKerr #supermodel #Aussie

Post udostępniony przez supermodels-online.com (@supermodelscom) 16 Lip, 2017 o 10:00 PDT