W tym sezonie twórcy polskiej wersji „Love Island” postawili na nagłe zwroty akcji, częste przeparowania i błyskawiczne eliminacje. Choć od premiery piątej edycji randkowego reality show minęły zaledwie dwa tygodnie, przez andaluzyjską willę przewinęło się już ponad 20 uczestników i uczestniczek! Do grona singli na „wyspie miłości” dołączył ostatnio Jakub Castillo, który błyskawicznie wzbudził żywe zainteresowanie fanek i fanów programu. Sprawdźcie, co wiemy na jego temat.

Jakub Castillo – ile ma lat i skąd pochodzi?

Jakub Castillo to zdecydowanie jeden z najdojrzalszych uczestników tego sezonu „Love Island” – skończył 32 lata. Pochodzi z Torunia. Swoją latynoską urodę i obco-brzmiące nazwisko zawdzięcza ojcu, który jest Kolumbijczykiem. Mama Kuby jest Polką. Jego sercu bliska jest też Wielka Brytania, gdzie mieszka jego młodsza siostra, Emilia.

Jakub Castillo – praca, zainteresowania, metamorfoza

Kuba zarabia na życie jako sprzedawca w salonie samochodowym. Na co dzień zajmuje się też tzw. detailingiem, czyli szczegółowym procesem dokładnego czyszczenia, polerowania i woskowania pojazdów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Obecnie wolny czas spędza zazwyczaj na siłowni. Od dłuższego czasu jego wielką pasją jest bowiem bodybuilding. W przeszłości osiągał nawet spore sukcesy w trójboju siłowym.

Dzięki kulturystycznym metodom rzeźbienia sylwetki kilka lat temu przeszedł spektakularną metamorfozę, której efektami dzieli się zresztą chętnie w social mediach.

Codziennych zmian nie widać. Cokolwiek robisz w swoim życiu, ważne, aby być cierpliwym i konsekwentnym - pisze pod postem przedstawiającym jego imponującą przemianę.

Jakub Castillo – związki, „Love Island”

Nie jest tajemnicą, że Kuba to mężczyzna z przeszłością. Ma za sobą parę związków, a owocem jednego z nich jest dziecko. Jego kilkuletnia córka Julia jest jego prawdziwym oczkiem w głowie.

Na ten moment nie interesują go przelotne romanse. Chciałby poznać kobietę, z którą zbuduje poważną, stabilną relację. Zależy mu na tym, aby partnerka pokochała go takim, jakim jest i zaakceptowała jego wady. Kuba otwarcie przyznaje, że jest strasznym pedantem. A jego największe zalety? Tutaj jednym tchem wymienia dystans do siebie, opanowanie i sumienność. Twierdzi też, że jest chłopakiem o dobrym sercu, który ma w sobie bezinteresowną chęć niesienia pomocy ludziom w potrzebie.

Jakub Castillo – Instagram, TikTok

Jak przystało na uczestnika telewizyjnego show, Kuba mocno udziela się w mediach społecznościowych. Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w jego życiu prywatnym i zawodowym, to koniecznie zaobserwujcie jego profile na Instagramie (@jakub_castillo) i TikToku (@castillo_rocco).

Zobacz także:

Myślicie, że Kuba ma szansę znaleźć na „wyspie miłości” swoją wymarzoną partnerkę?

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.