Wrocław to jedno z najbardziej #instafriendly miast w Polsce – nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Wyjątkowa architektura oraz urokliwe uliczki w okolicach Rynku Głównego tworzą idealne tło do zdjęć. Doskonale wie o tym influencer Łukasz Kędzior, który regularnie odwiedza stolicę Dolnego Śląska i pokazuje na Instagramie modne stylizacje, całkowicie dopasowane do atmosfery miasta. Jak się okazuje, akcja #ModaNaWrocław trwa w najlepsze. W związku ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem influencer stworzył świąteczny edytorial z klimatycznym Wrocławiem w tle. 

Moda na Wrocław w święta i od święta – influencer Łukasz Kędzior zachęca do odwiedzenia stolicy Dolnego Śląska 

Tym razem Łukasz Kędzior, który prowadzi popularny profil @lukebook.pl na Instagramie, pokazał modę na Wrocław w święta i od święta. Gwiazdkowa sesja zdjęciowa została zrealizowana w najbardziej stylowych lokalizacjach we Wrocławiu, a mianowicie na Rynku Głównym, w Sky Tower, Hotelu Monopol oraz centrum handlowym Renoma. Całość dopełniają świąteczne dekoracje, które pojawiły się w całym mieście, a także odpowiednio dobrane stylizacje (oczywiście!).  

Łukasz Kędzior stworzył kilka (ultra stylowych) looków, które idealnie komponują się z udekorowanym na święta Wrocławiem. Influencer postawił na modowe perełki od takich domów mody i marek jak Alexander McQueen, Balmain czy Gucci. Co więcej, uzupełnił swoje stylizacje ubraniami oraz akcesoriami z popularnych sieciówek, m.in. z Zary oraz Pako Lorente. 

Zdjęcia autorstwa Grzegorza Pastuszaka, Studio ONE Creative More możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). Gwarantujemy, że będziesz zachwycona i zapragniesz odwiedzić Wrocław, gdy tylko stanie się to możliwe!

Warto również wspomnieć, że za produkcję wyjątkowej sesji zdjęciowej w świątecznym klimacie odpowiadają Małgorzata Wojciechowska i Marlena Mazur z Wydziału Promocji Miasta i Turystyki UM Wrocławia. Nad całością czuwa natomiast Agata Brodzka z firmy Platinium Cast.

Wroclaw [Wroclove] / Visit Wroclaw