Poza wyjątkową oprawą muzyczną i wizualną tegoroczny pokaz Victoria’s Secret miał też kilka mocnych momentów dla samych modelek. Alessandra Ambrosio po 17 latach w roli Aniołka Victoria’s Secret po raz ostatni pokazała się na wybiegu w charakterystycznych skrzydłach. Zgodnie z tym, co napisała na swoim Instagramie pod zdjęciem z wybiegu, był to nie tylko najpiękniejszy, ale też – dla niej osobiście najbardziej wzruszający z dotychczasowych pokazów Victoria’s Secret.

Lais Ribeiro zaprezentowała się najbardziej fantazyjnym i jednocześnie najdroższym projekcie z całej kolekcji czyli Fantasy Bra. Model pokazany w trakcie pokazu Victoria’s Secret 2017 powstał z 6 tysięcy kamieni szlachetnych oprawionych w 18 karatowe złoto i wyceniony został na 2 miliony dolarów.

Dla Ming Xi ten wieczór także będzie niezapomniany, ale na pewno nie tak, jak sobie to wyobrażała. Modelka, dla której był to piąty z kolej pokaz VS, w trakcie przejścia po wybiegu przydepnęła powłóczystą tiulową sukienkę, pośliznęła się i upadła. Złapanie równowagi i upewnienie się, że skrzydła nie ucierpiały trakcie upadku na chwilę unieruchomiły ją na ziemi – stanąć na nogi pozwoliła jej dopiero pomocna dłoń koleżanki. I to do niej - Gizele Oliveiry, ale też wszystkich pozostałych koleżanek po fachu, które okazały jej ogromne wsparcie na backstage’u, a także do fanów szeroko komentujących całą sytuację Ming Xi zwróciła się podziękowaniem.

To jeden z najtrudniejszych momentów w mojej karierze także dlatego, że ten upadek miał miejsce w trakcie pokazu w moim rodzinnym mieście, na oczach mojej mamy i bliskich oglądających show. Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie, które od Was otrzymałam. 

Rzeczywiście jest za co dziękować – pod tym postem modelka zgromadziła ponad 5 i pół tysiąca komentarzy, z czego znaczna większość to te dodające otuchy. Sama Gigi Hadid, której zabrakło na wybiegu Victoria’s Secret 2017 pogratulowała jej zimnej krwi i wdzięku, z jakimi Chinka opanowała tę sytuację nie tracąc nic ze swego uroku.

Choć historia pokazów zna wiele spektakularnych upadków i ten z pewnością nie jest ostatni, to co szczególnie pokrzepia to fakt, że modelki w takich pechowych sytuacjach naprawdę mogą liczyć na wielkie wsparcie koleżanek. 

ZOBACZ TEŻ: Jaka jest różnica między modelkami a Aniołkami Victoria's Secret?