Trudno uwierzyć, że były aniołek Victoria’s Secret - niesamowita Miranda Kerr ma już 32 lata! Supermodelka ma na koncie niezliczoną ilość sesji okładkowych. Uważano ją za przewodniczkę reszty modelek Victoria’s Secret. Według znanego fotografa - Russela Jamesa sukces osiągnęła dzięki wyglądzie którego nie boją się mężczyźni, ani kobiety! W wywiadach wielokrotnie podkreśla subtelny wygląd Mirandy, jako jej główny atut. Modelka faktycznie budzi sympatię fanów obydwu płci i to z całego świata. 

Inna 32-letnia modelka - Devon Edwenna Aoki delikatne rysy twarzy zawdzięcza… japońskim korzeniom. Podobnie jak wzrost - modelka mierzy zaledwie 165 cm! Zadebiutowała, gdy Versace zaprosiło ją do współpracy, uznając szybko za swoją ulubioną muzę. Pomimo niskiego wzrostu wystąpiła w pokazach Fendi, Chanel, Balenciaga oraz wielu innych marek z najwyższej półki. Jej dziewczęca twarz pojawiła się także na okładce Vogue! Nic dziwnego, że osiągnęła tak wielki sukces… od początku uczyła się od najlepszych! Starszą koleżankę - Kate Moss poznała w dzieciństwie, dołączając do tej samej agencji co top modelka. Kate wielokrotnie pomagała jej na początku kariery.

Znana, angielska modelka Lily Cole w tym roku skończyła 27 lat! Mimo upływu czasu wciąż wygląda niesamowicie młodo. Wyróżnia się nie tylko twarzą porcelanowej lalki. Jej płomienne, rude włosy od początku rzuciły się w oczy znawcom mody. Karierę rozpoczęła wielkim wejściem! Jako modelka po raz pierwszy (!) pokazała się na okładce Vogue’a (okrzyknięta „twarzą roku”). Lily nadal utrzymuje się na szczycie ze swoja niezmienną urodą.

Gemma Ward również skończyła w tym roku 27 lat. Wygląda jak nastolatka, choć sama jest już szczęśliwą mamą córeczki o imieniu Naia. Blond włosy, wypełnione policzki, wydatne usta, wyraziste oczy sprawiają że jej uroda jest niezwykle delikatna i nie zna upływu czasu! Pochodzi z Australii i pojawiła się prawie we wszystkich odsłonach Vogue - od amerykańskiej po grecką. Aż 24 razy gościła na okładkach prestiżowego czasopisma. Chodziła po wybiegach dla najbardziej znanych projektantów (m.in. Gucci, Versace). Zajęła się także branżą filmową - wystąpiła w ostatniej części "Piratów z Karaibów” w roli uwodzicielskiej syreny.

Viktoria Kruszczyńska

ZOBACZ TEŻ: TOP 10: Modelki, które warto obserwować na Instagramie w 2015 roku

ZOBACZ TEŻ: Modelki, które zaczęły karierę, jako dzieci

ZOBACZ TEŻ: Rosyjskie modelki podbijają wybiegi. Kim są?