Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show – wirtualny pokaz mody, jakiego w Polsce jeszcze nie było

Tęsknicie za pokazami mody? My też, dlatego tak bardzo cieszyłyśmy się, że niedawno mogłyśmy wziąć udział w jednym z nich – Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show. Tym bardziej, że był to pokaz mody, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, mógł odbyć się w czasie pandemii – obejrzałyśmy go na ekranach swoich komputerów (zresztą nie tylko my, ale i „goście” z całego świata, wydarzenie miało bowiem charakter międzynarodowy i globalny zasięg). Transmisję wyemitowano 29 marca 2021 roku na stronach internetowych Modivo i eobuwie.pl. Co można było zobaczyć?

Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show – Co działo się na wybiegu?

Pokaz w reżyserii Macieja Majznera otworzyła światowej sławy top modelka Monika JAC Jagaciak. Obok niej na wybiegu pojawiły się inne najgorętsze nazwiska branży: Karolina Pisarek, Jakob Kosel, Sandra Kubicka, Piotr Czaykowski czy Sebastian Chłodnicki. Zaprezentowali oni dominujące trendy na wiosnę-lato 2021 na przykładzie kolekcji marek, takich jak: Guess, Converse, Rage Age, Liu Jo, John Richmond, Iceberg czy New Balance, czyli brandów dostępnych w sprzedaży właśnie w Modivo i na eobuwie.com.pl. Za looki zaprezentowane na wybiegu odpowiadali styliści i stylistki największych magazynów o modzie: Karla Gruszecka z Vogue Polska, Karolina Limbach z Elle, Maja Naskrętska z Glamour, Amir Dobos z rumuńskiego Cosmopolitan oraz stylista z Vogue Czechoslovakia.

Wśród propozycji na wiosnę-lato 2021 znalazły się ubrania w nurcie high fashion – zgodne z najświeższymi trendami i nierzadko bardzo spektakularne, idealne do pracy (także na home office) zestawy business casual, ale i ubrania i dodatki w stylu athleisure – idealne do noszenia na co dzień, bo utrzymane w duchu sportowej elegancji. I to właśnie te ostatnie szczególnie przyciągnęły naszą uwagę. Między innymi ze względu na swój praktyczny charakter i wielofunkcyjność. Na wybiegu pojawiły się bowiem wygodne topy, legginsy i dresy, przekornie zestawione z takimi klasykami, jak biała koszula czy ciężkie botki. Nie zabrakło też uwielbianych przez nas sneakersów i innych dodatków (czapki z daszkiem i bucket hats). A także ultramodnych w tym sezonie dzianin. Wszystkie połączyła nie tylko zgodność z trendami, ale i wysoka jakość wykonania. 3 stylizacje, które szczególnie wpadły nam w oko, znajdziecie poniżej wraz z podpowiedzią, gdzie kupić składające się na nie ubrania i dodatki. A więcej zdjęć czeka na was w naszej galerii (u góry strony).


Karolina Pisarek / fot. materiały prasowe Modivo x eobuwie Supervision Fashion Show


Sandra Kubicka / fot. materiały prasowe Modivo x eobuwie Supervision Fashion Show


Anna Markowska / fot. materiały prasowe Modivo x eobuwie Supervision Fashion Show

Spójności pokazowi Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show nadawała inspirowana wiatrem i wodą scenografia w wersji digital. Modele i modelki przechadzali się w tle, mając falujące morze, złoty piasek czy łany zbóż. Zwieńczeniem oprawy pokazu była wyprodukowana na potrzeby muzyka, która dopełniła energetyczne show. Partnerami technologicznymi pokazu byli Mastercard oraz PayU. Zaciekawieni? Obejrzycie to wideo. Jeśli jesteście fanami Evy Longorii, będziecie zachwyceni, bo to właśnie ona powitała wszystkich przed rozpoczęciem show.

Zobacz także:

Artykuł powstał we współpracy z Modivo.