Szukacie inspiracji na nową fryzurę? Chcecie zmienić coś przed nadchodzącym latem? Przychodzimy z pomocą. Redaktorki i gwiazdy (!) właśnie przepowiedziały nowy włosowy trend – Expensive honey blonde. To właśnie ten kolor stanie się absolutnym hitem lada moment. Pokochały go również gwiazdy. Chyba nie musimy przypominać ikonicznego miodowego blondu, który na swojej głowie miała Kim Kardashian parę miesięcy temu. Teraz na podobny zdecydowała się Jennifer Lawrence. Jesteśmy pewne, że z czasem celebrytek z odcieniem Expensive honey blonde na włosach będzie tylko przybywać. I nie dziwimy się. Ten kolor jest wprost idealny na nadchodzące upalne, wakacyjne miesiące.

Expensive honey blonde – najmodniejszy kolor włosów na lato 2023

Nazwa Expensive honey nie jest przypadkowa. Ten odcień blondu zawiera w sobie ciepłe tony, przypominające kolor miodu. Dodatkowo sprawi, że każdy look będzie wyglądał bardziej luksusowo. Jeśli chodzi o inspiracje, to początki Expensive honey blonde ma w zimowym odcieniu blonu – cozy. Jako że idzie lato, rezygnujemy z chłodnych tonów i stawiamy na ciepłe. Właśnie w ten sposób powstał wspomniany kolor. Ważne jest to, że miodowy kolor jest znacznie łatwiejszy w pielęgnacji niż mroźna platyna.

Expensive honey to ciepły blond, który wygląda na drogi. I tak też się w nim można poczuć – mówi Jennifer Korab, stylistka fryzur. – Expensive honey ma w sobie odcienie rudego i brązu, co tworzy wielowymiarowy i luksusowy kolor. Jest niesamowicie wszechstronny.

Zdecydowanie zgdzamy się z Korab. Miodowy blond będzie pasował do każdego koloru skóry i ożywi każdy look. Warto poprosić swojego fryzjera lub fryzjerkę o efekt włosów „muśniętych słońcem” i o kilka delikatnych refleksów.

Jennifer Lawrence jest fanką Expensive honey blond. W nowej fryzurze pokazała się na festiwalu w Cannes

Jennifer Lawrence jest najlepszym dowodem na to, że to właśnie miodowy odcień blondu będzie najmodniejszym w to lato. Aktorka pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes i zachwyciła nową koloryzacją. Gwiazda postawiła na włosy spięte w niski kok i zaczesane do tyłu. Zobaczcie, jak (zjawiskowo) wyglądała na czerwonym dywanie.

fot. Mike Marsland / Contributor / Getty Images

Zainspirujecie się i zdecydujecie się na metamorfozę?