Pisząc o trendach na sezon wiosna-lato 2019 nie możemy zapomnieć o modnych paznokciach! Blank Space Nail, to kolejny mani hit do wypróbowania w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Jeżeli jedziecie na długi urlop i nie planujecie wziąć ze sobą kolekcji lakierów do paznokci, cierpicie na chroniczny brak czasu (tak samo, jak my) i nie macie czasu umówić się do kosmetyczki, albo po prostu jesteście leniwe i nie chcecie ciągle przemalowywać swoich paznokci, to gwarantujemy, że pokochacie Blank Space Nails. Na czym dokładnie on polega? Śpieszymy z wyjaśnieniami! Zacznijmy od początku – bazą Blank Space Nails jest płytka pomalowana bezbarwnym lub naturalnie wyglądającym lakierem do paznokci.

 

Modne paznokcie 2019: kwiatowy trend w manicure, który musicie przetestować tej wiosny >>>

Modne paznokcie 2019: Blank Space Nails – na czym polega ten trend manicure?

Kochamy Blank Space, ponieważ manicure ten jest niezwykle prosty w wykonaniu. A efekt? Zniewalający i na pewno unikatowy. Całość polega bowiem na tym, aby pomalowane bezbarwnym lakierem paznokcie ozdobić geometrycznymi, asymetrycznymi, a nawet przypadkowo zrobionymi wzorkami graficznymi w waszych ulubionych kolorach. Najfajniej prezentują się na środku lub samym końcu płytki – to również bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż na pomalowanych w ten sposób paznokciach nie widać (niezbyt estetycznego i eleganckiego) odrostu. Właśnie dlatego Blank Space Nails, to najlepsza opcja dla leniwych, zapracowanych, a także niekoniecznie uzdolnionych artystycznie.

 

Modne paznokcie 2019: Blank Space Nails – efektowne detale

Jeżeli lubicie błyskotki, albo chciałybyście po prostu, aby wasz manicure bardziej rzucał się w oczy, to pomyślcie o efektownych detalach. Namalowanie delikatnych paseczków, losowe „porozrzucanie” kropeczek po płytce paznokcia oraz innych mini wzorków jest niesamowicie proste, ale jednocześnie ulstra stylowe i unikatowe. Czas zainwestować w złote, srebrne, metaliczne i jakiekolwiek inne świecąco-mieniące się lakiery do paznokci!

 

Blank Space Nails stały się totalnie modne zeszłego lata. Wszystko wskazuje jednak na to, że trend ten pozostanie z nami na dłużej. Pomalowane w ten sposób paznokcie są znakiem rozpoznawczym warszawskiego Salonu Wisła – jednego z naszych ulubionych nail barów. Jeżeli szukacie więc inspiracji na Blank Space Nails, to koniecznie zajrzyjcie na ich profil na Instagramie, a także do naszej galerii – jesteśmy pewne, że znajdziecie tam idealne mani dla siebie!

Modne paznokcie 2019: Gradient, czyli najsubtelniejszy trend manicure tego sezonu! >>>