Prezentują się bardzo efektownie, wpisują w aktualnie panujące trendy manicure, poza tym swoją nazwą oraz designem nawiązują do słodkiej galaretki, którą zajadałyśmy się w dzieciństwie. Jeżeli szukacie inspiracji na modne paznokcie na wakacje 2019 i chcecie trochę zaszaleć, trend Jelly Nails jest właśnie dla was. Taki manicure najlepiej prezentuje się na długiej płytce. Właśnie dlatego najlepiej wykonać go podczas urlopu, kiedy odpoczywacie od codziennej pracy (na przykład przed komputerem), albo nie musicie wykonywać domowych obowiązków. Nie należy on bowiem do najbardziej praktycznych. W naszej galerii znajdziecie kilkanaście modnych inspiracji na Jelly Nails.

Modne paznokcie 2019: Jelly Nails – jak wykonać modny manicure?

Gwarantujemy, że nie będziecie miały problemu z wykonaniem Jelly Nails. Jedna z australijskich manicurzystek, Jane Safarian, zdradziła w rozmowie z portalem Allure, że należy zacząć od zmieszania kilku kolorów lakierów do paznokci. Tak, aby całość przypominała słodką galaretkę. Później możecie puścić wodze fantazji – dodajcie brokat, cekiny, kryształki – wszystko, na co macie ochotę! Następny (ostatni już) krok to standardowe nałożenie top coatu. Voilà!

Modne paznokcie 2019: Rose Quartz Nails inspirowany różowym kwarcem to najpiękniejszy manicure, który zrobicie same w domu >>>

Lakiery do paznokci, dzięki którym wykonacie manicure Jelly Nails i nie tylko!