W poszukiwaniu inspiracji na modne paznokcie 2019 tym razem postanowiłyśmy zajrzeć na „swoje podwórko”. Na Instagramie jest mnóstwo trendów manicure, o których przeczytacie np. tutaj >>>, ale my w imię powiedzenia „cudze chwalicie, swego nie znacie” wytropiłyśmy polskie gwiazdy na branżowych imprezach z najmodniejszymi paznokciami. Jakie trendy lansują aktorki i piosenkarki w 2019 roku? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Modne paznokcie 2019: polskie gwiazdy uwielbiają naturalny manicure

Najwięcej gwiazd wybrało w tym sezonie naturalność, czyli mocny światowy trend. Im bardziej naturalnie, tym lepiej, dlatego triumfy na salonach święci manicure we wszystkich odcieniach beżu. Od odcienia zbliżonego do caffe late po pudrowy, a nawet delikatnie przybrudzony, ale wciąż jasny róż. Taka stylizacja paznokci nie tylko pięknie prezentuje się zarówno na krótkiej, jak i długiej płytce, ale pasuje do każdej stylizacji, na dzień i na wieczór! Doskonale wiedzą to: Weronika Rosati, Ania Lewandowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Maffashion i Basia Kurdej-Szatan, które noszą paznokcie w subtelnym, ale szlachetnym kolorze nude.

Modne paznokcie 2019: Gradient, czyli najsubtelniejszy trend manicure tego sezonu! >>>

Ale nie wszystkie stylowe kobiety z rodzimego show-biznesu stawiają na beżowy. Niektóre z nich są fankami klasyki, czyli czerwonych paznokci. Wśród nich znalazła się m.in. Wiktoria Gąsiewska, aktorka znana z serialu Rodzinka.pl, która dobrała je do białego kombinezonu. Maja Ostaszewska również jest wierna klasyce, podobnie jak Katarzyna Zawadzka, która na premierze filmu Całe szczęście pojawiła się w awangardowej stylizacji, uzupełnionej właśnie czerwonym mani.

Trendy w manicure 2019 świetnie czuje Cleo. Piosenkarka postawiła w tym sezonie na najmodniejszy kolor - nie tylko jeśli chodzi o paznokcie, ale również ubrania - czyli energetyczną zieleń fluo. Co więcej, przełamała odważny manicure błyszczącym akcentem. Najmodniejsze paznokcie 2019 polskich gwiazd znajdziecie w naszej galerii. Zainspirujcie się!