Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim prawdziwy początek nowego sezonu w modzie. Co warto mieć teraz pod ręką? Jesienią 2019 i zimą 2020 na bankietach, w biurach i na ulicach rządzić będą przede wszystkim worki, torebki na łańcuszku, torby "tote" o bardzo nietypowych kształtach oraz torebki o miniaturowych wymiarach. Jeśli chodzi o wzory, to projektanci postawili w tym sezonie przed wszystkim na zwierzęcy deseń oraz kratkę.

Modne torebki na jesień 2019: worek

Worki wykonane ze skóry, płótna lub weluru mają w swojej ofercie nie tylko popularne sieciówki, ale także nasze ulubione polskie marki, jak Sabrina Pilewicz, Lilou, Mako, Molehill oraz Comme Si Comme Sac.

Modne torebki na jesień 2019: na łańcuszku

Torebki na łańcuszku pojawiły się m.in. w kolekcjach Max Mary i Burberry. Nam szczególnie przypadł do gustu ręcznie robiony model od polskiej marki Milate.

Modne torebki na jesień 2019: w zwierzęcy nadruk

Prawdziwym hitem są teraz torebki w nadruk węża boa. Modne są także inne zwierzęce printy, jak lamparcie cętki, a nawet krowie łaty.

Modne torebki na jesień 2019: w wersji mini

Miniaturowe torebki mogą pomieścić więcej, niż myślisz! Przebojem są kopertówki obszyte sztucznym futerkiem w stylu Lanvin i Acne.

SPRAWDŹ TEŻ: Modne sukienki na jesień 2019, które już kupisz w popularnych sieciówkach